Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés időpontjának kiszámol...

A szülés időpontjának kiszámolásakor figyelembe veszik a ciklus hosszát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az utolsó hetekben pár nap nem számít már annyira, mégis érdekel.

Nekem 31-32 napos ciklusaim voltak, mégis 28 napossal számolt a doki.


36hkm


2014. ápr. 4. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem veszik figyelembe, mindig 28 nappal számolnak. Nekem 35 naposak voltak, de ez semmit nem jelentett.
2014. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem 40 naposak a ciklusaim, valószínűleg egy héttel később fogant a 28. napos ciklusokhoz képest, és a doki végig úgy is kezel a terhességem alatt, hogy - bár az utolsó menstruációm alapján vett terhességi kort írja a kartonomra - számol vele, hogy a baba egy héttel kisebb, és a szülést is emiatt egy héttel későbbre várjuk. De ennek ellenére minden vizsgálatra úgy kellett mennem, mintha 28 napos ciklusaim lennének. Csak kisebb a babó mint kéne egy-másfél héttel.
2014. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem figyelembe vették, 23 napos ciklusaim voltak, és napra pontosan érkezett a pici.
2014. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem figyelembe vették, bár az ultrahangok is minden alkalommal igazolták, hogy egy héttel kisebb a baba!
2014. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyiban különbözik hogy 30 naposak a ciklusaim átlagosan, mensi szerint július 22 de 24-re vagyok kiirva szóval hozzá adtak plusz 2 napot!
2014. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a 28 napos szerint számolnak, legalábbis a legtöbb doki, nekem is aszerint számolta, de hosszabb ciklusaim voltak mindig, kb. 35-40 naposak. Csak mondjuk én sem értem, ilyen hosszú ciklusoknál később van a peteérés kb. 20-22. nap körül, a fiamat az uh mégis mindig másfél héttel nagyobbnak muatatta. És termin előtt 8 nappal született.
2014. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy számolták, ahogy mondtam. Nem vagyunk egyformák, ilyen téren sem.
2014. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 25 napos, akkor két nappal hamarabb kellene szülnöm a kiírt időpontnál. Legalábbis az egyik szüléskalkulátor szerint :)
2014. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!