Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek elég ezeket vinni...

Szerintetek elég ezeket vinni a kórházba, vagy írjak még valamit a listához? Esetleg Ti mit tartotok feleslegesnek? Mi az amit már a szüléshez vigyek és mi, amit elég ha utánam hoz a párom?

Figyelt kérdés
Ha van szegedi tapasztalat, akkor érdekelne, hogy itt mit adnak a babának és nekem és mit nem? Szülés kórházi hálóingben, vagy sajátban? Baba saját ruhában, vagy kórháziban? Mindenkinek köszi, aki válaszol.
2014. ápr. 5. 21:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

babaruha

betét

cumisüveg

Tena hálós bugyi 2 csomag

evőeszköz, tányér…

fésű, hajgumi

gátmasszázsolaj

hálóing

konyharuha

köntös

körömvágó olló

mellszívó

melltartó

Normaflore

papír vécéülőke, domestos törlőkendő

papucsok

pelenka

pohár

popsitörlőkendő

textilpelus

tisztálkodószerek

törlőkendő

törölköző

wc papír

kisebb szülőszobai csomag: enni-innivaló, törlőkendő, tisztálkodószerek

zokni

2014. ápr. 5. 21:06
 2/17 A kérdező kommentje:

meg a többi:

apasági igazolás

enni, innivaló apának és magamnak szüléshez

fényképezőgép

leletek

pénz

személyi, lakcímkártya

TB kártya

telefon, töltő

terhes kiskönyv

szilvalekvár

toll,füzet

2014. ápr. 5. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a körömvágó olló fölösleges, és szerintem enni se fogsz a szülőszobán! :D vagyis én így voltam vele. Inkább 1-2 szőlőcukor! ;)
2014. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Minek a szilvalekvár és a füzet?
2014. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Wc ülőke, domestos felesleges.

Hálóing kell minimum 3.

Zokni, ha fázna a lábad.

Babának pléd, textil pelenka, kis sapka

Én vittem saját ruhát, mert a kórházi nagy volt, kemény, agyon használt. Örültek is ha valaki vitt ruhát, saját an volt a baba, mert kevés volt a ruha az osztályon. Semmi nem veszett el.

Tettem be 5 bodyt, 5 rugit a babának.

Így az első képeken is szép ruhában volt.

Cumit is vihetsz a babának.

2014. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Babaruhából mennyit és milyet viszel? Annyi napra legalább legyen, amennyire alapjáraton benntartanak, meg egy-két pluszt is rakj el. Babának böfiztetéshez textilpelsut rakjál, törlőkendőd írtad?
2014. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szülőszobára elég a szőlőcukor, én a vajúdáshoz gondoltam, hogy lehet hosszú lesz és kell majd enni. Nem tudom hogy megy.

A füzetet azért gondoltam, ha írni kell mennyit evett, vagy bármi.

2014. ápr. 5. 21:16
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja a szilvalekvárt székrekedés ellen írtam fel, felesleges?
2014. ápr. 5. 21:16
 9/17 A kérdező kommentje:

A domestos kendőt, meg az eldobható ülőkét azért írtam, mert sajna nagyon könnyen összeszedem a hüvelyi nyavalyákat.

Babaruhát akkor viszek mindenképp. Még messze a szülés, csak nekifogtam megtervezni. A legnagyobb nyári kánikulában fogok szerintem szülni. Július legvége, augusztus eleje. 5 body, 5 rugi elég?

2014. ápr. 5. 21:20
 10/17 anonim válasza:
100%
Kapni fogsz hashajtót szülés után. Enni nem fogsz, hacsak nem akarsz hányni is és kapni fogsz beöntést is. Majd szülés után ehetsz.
2014. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!