Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire ad okot az aggodalomr...

Ltimea kérdése:

Mennyire ad okot az aggodalomra, ha azt mondta a doki, hogy elöregedett a méhlepény meg hogy kevés a magzatviz? Lehet ebből ma szülés?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ha elöregedett a méhlepény annak, az a veszélye, hogy esetleg nem kap annyi táplálékot, és oxigént a baba. És ha sokáig oxigén hiányos állapotba kerül akkor agykárosodás is bekövetkezhet. Ezek persze a legvégsőbb dolgok, de azért jobb tudni. Szerintem ha magától nem is indul meg max 1-2 napon belül a szülés akkor a dokinak kéne megindítania, esetleg császároznia.

Remélem tudtam segíteni.

Jó egészséget kívánok neked, és a babónak, és könnyű szülést.

2008. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baratnom is azert kellet szulnie(csaszarral)mert eloregedett a mehlepeny,bar mondtak neki birja ki meg egy kicsit de a vize is szivarogni kezdett,es megcsaszaroztak.Kerek egy hoappal korabban jott a kicsi.Ilyenkor meg esetleg szurit adnak hogy kinyilj,termeszetes uton szuld meg de olyan gyors beavatkozas kellett hogy nem lett volna ido megvarni hogy kinyiljon,teljesen zart mehszaja volt..
2008. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, természetesen szeretném megszülni, de most nem vizsgált meg a doki hogy mennyire vyagyok megnyilva, csak annyit mondott, hogy a pici feje is beilleszkedett, de én nem érzem hogy leszállt volna a hasam
2008. júl. 25. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért már illik befektetni a kismamát a kórházba, állandó megfigyelésre, hisz a baba a fontos! :)
2008. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!