Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy kérdés a szülés utáni...

Egy kérdés a szülés utáni időszakból, anyukák?

Figyelt kérdés

Olyan anyukák véleményére lennék kíváncsi, akiknek körülbelül visszatért a súlya szülés után a terhesség előttire, de maradt egy kis lógó hasa..

Nálam az a helyzet, hogy az alakom majdnem a régi. Azelőtt is volt egy kis felesleg a hasamon, de mivel feszes volt a bőröm, megtartotta. Most is kb. annyi felesleg van rajta, csak mivel kicsit megnyúlt a bőr, nem tartja a hájat.:D

Másfél éve szültem, már nem változik, nem megy visszább. Van valakinek valami praktikája arra, hogy miként lehetne ezen kicsit pozitív irányba változtatni? Eléggé zavar. Nem azzal a kevés hájjal van bajom, hanem a bőrrel.

Előre is köszönöm a tippeket.


2014. ápr. 13. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizàrólag csak a plasztika tud javitani rajta. Krèmek hàzi praktikàk ennyi idő elteltèvel semmit sem èrnek sajnos.
2014. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok anyuka, azért remélem nem baj, ha írok. Szerintem menj el kavitációra, ultrahangos zsírbontásra. Mégsem plasztika, de legalább segít. A neten tudsz venni kuponnal ilyen kezelést, pár ezer forint.
2014. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, nálam is ez a probléma van, mint nálad, de nekem még háj sincs alatta. Szétedzettem a pocakomat, de ez így maradt :-(. Most várjuk a következő babát, már előre tartok tőle, h hogyan fog kinézni.
2014. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kinyúlt bőrön nem segít a zsír lebontás, hiszen bőrövet, nem zsír..... Csak a plasztikai mutet lehet a megoldás.
2014. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi ogy nem a kérdésre válaszolok de kiváncsi lennék hogy hordtatok-e füzöt szülés után vagy volt-e súly a pocakon szülés után esetleg vizes lepedövel elszoritás? Ezek elvileg nagyon fontosak lennének a börnek. Akiket ismerek és volt ilyenük nekik nincs is semmi gond a hasukkal. Persze ez biztos hajlam kérdés is mert sokaknak semi iylen nincs és mégsem nyulik meg a bőre. Pont ahogy van aki egy babával is csikos lesz van aki meg ikrekkel sem.
2014. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat.:) Én Vajdaságban élek, az itteni "fizetésekhez" eléggé drága egy plasztikai műtét, de még a zsírlebontás is. Valami természetesebb dologra gondoltam, persze azt így mélyen tudom, hogy ez már lehet, nem fog változni, csak reménykedtem, hátha valakinek valami bejött.

Nekem van itthon masszírozógépem, és van hasfeszesítő krémem is, elég jó féle.. Nem tudom lenne-e értelme a 2-t így egyben kipróbálni. Elég örökmozgó a fiam, tőle nem nagyon lehet 10-15 percet egy helyben maradni.:) Napközben, ha alszik, főzök, takarítok, este meg kidőlök.

2014. ápr. 13. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!