Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mehlepeny erettsege befolyas...

A mehlepeny erettsege befolyasolhatja, hogy mikor születik a baba?

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyat akinek a 38. heten elsö fokban volt es mondta a dokija, hogy ezert akar tul is hordhatja. Nekem mar kicsit meszes es ma vagyok 38+1 most akkor hogy van ez?
2009. dec. 21. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mar a 28. heten elso fokban meszes volt, es tulhordtam 3 nappal. Mondjuk nem is nagyon meszesedett utana tovabb. Amugy befolyasolhatja (lasd dohanyzo anyak koraszulott babait).
2009. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 32. héttől volt meszes. 42. hétre szültem, valószínű el voltam számolva.

2009. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉN most vagyok 38 és múlt héten volt UH- 1. fokú a lepény: és azt mondta a szonográfus, hogy ebből igencsak 2010-es baba lesz. Mondjuk amúgy is akkorra vagyok kiírva: jan. 6-ra. Csak a baba feje nagyon lent van és emiatt a dokim is azt gondolta, hogy hamarabb fog jönni. De mikor meglátta az UH papíron, hogy még csak 1 fokú a lepény akkor mondta, hogy inkább szedjem még a Magne B6-ot, mert ez azt is jelentheti, hogy nem áll készen a baba. Szóval még nem baj, ha bent marad egy picit. Pedig én már nagyon nehezen bírom.

Amúgy az első babámnál 37 hetesen 1-2 fokú volt a lepény és pont a kiírás napján lett beindítva a szülés magzatvízszivárgás miatt. Szóval, ha nem lett volna beindítva, akkor lehet, hogy túlhordtam volna.

De azt mondták, hogy akár pár nap alatt is elöregedhet a lepény, szóval nem kell készpénznek venni. Az NST-n úgyis kiderül, ha valami nem működik tökéletesen.

2009. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

VAlamilyen szintem nyilván hat, de nem elsődleges szempont, és ebből semmit nem lehet levonni.

Nekem igen korán már III. fokban érett volt, mégis túlhordtam 8 napot...

ERről ennyit..

2009. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a 35. héten is 0 fokban volt érett és a 37 hetesen született meg a kisfiam.
2009. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38 hetesen 1-es érettségű volt, 40+1 hetesen 3as, aznap este szültem.
2009. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 28.ik héten II.fokban volt érett a méhlepény,és túlhordtam 5 nappal
2009. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!