Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten a legcélszerübb...

Hányadik héten a legcélszerübb 4d-s UH-ra menni? Mikor látszik jól még a baba? Befolyásolhatja a 4d minőségét a kövérség, azaz a vastag hasfal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem anno a dokim azt mondta, hogy a 28-30.hét között érdemes menni, mert akkor már nagyon hasonlít a baba születéskori önmagára, illetve akkor termelődik a legtöbb magzatvíz, ami a jó 4D feltével alapja.

A kövérség valószínűleg befolyásolja, de ebben nem vagyok biztos (az egyik barátnőm molett típus, ő mondta, hogy neki emiatt nem lett olyan jó a 4D uh).

2010. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a 28 héten voltunk,nagyon jó képek sikerültek.Állítólag 32 hét után már nem olyan jól látszik a baba mert már akkor nagy!

2010. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk a 12. és a 27. héten is. Mindkettő más okból volt jó. A 12. héten sokkal jobban látszott a felvételen, mennyit mocorog, ugrándozik, a 27. héten pedig az arca volt gyönyörű látvány. :) 32. héttől állítólag már nem tudnak olyan jó képeket készíteni.
2010. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 26 hetesen voltunk. Nagyon jól látszott minden. Most, hogy már megszületett a babánk látszik, hogy teljesen hiteles a 4d-s kép. Szinte teljesen olyan a pofikája:-D
2010. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi 30 hetesen voltunk, nagy élmény volt. A súly nagyban befolyásolja a minőséget. Ismerősöm annyira kövér volt hogy nem tudták megnézni.
2010. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 29. héten voltam, igaz, hogy a baba már nem fért bele egy képbe, de az arcocskája betöltötte a képernyőt. Gyönyörű volt! Nem mindenhol vannak jó szakemberek, érdemes olyan helyre menni, ahol mindent megtesznek a sikerért. Ajánlom a 4dGenezist, ha budapesti vagy.
2010. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi a pólusban voltuk.
2010. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi újpest központban voltunk 4d-n 16 hetesen és 24 hetesen.

A 16 hetes szuper volt, mindent láttunk, a nemét is ott tudtuk meg, sőt nagyon jó minőségű képeket készített a szonográfus hölgy, és már látszottak a babánk vonásai, pedig szerintem még csak akkora feje volt, mint egy ping pong labda.


A 24 hetes csalódás volt, mert mindenki azt javasolta itt a gyakorikérdéseken, hogy a 24-26. hét között menjünk, viszont a mi drága kicsi fiunk az orra köré tekerte a köldökzsinórt, és végig azzal szórakozott, hogy azt nyalogatta , szopogatta és rágcsálta, és ránk se bagózott, csak félprofilból mutatta az arcocskáját. De persze, ez csak az én tapasztalatom és az én kicsi fiam. :) Aki nagyon virgonc!!! Viszont a 16 hetesen még szépen belefért Babuci a képbe, és a 24 hetesen már vagy az arca, vagy amire rákeresnek.!! Szóval már jóval nagyobb.


Tehát nekem a 16 hetes volt óriási élmény, de ízlések és pofonok, na meg élmények kérdése...


Szerintem nem akadály a kövérség!

2010. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
viszont a nagy súly akadály!!
2010. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!