Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél miért a...

Császármetszésnél miért a katétert adják előbb és utána az érzéstelenítőt? Nem lehetne fordítva?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van ahol a vajúdóban kapja meg az érzéstelenítőt és csak a műtőben a katétert.de álltalába azért katétereznek előbb hogy be ne pisilj
2014. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a Honvédban előbb kaptam az érzéstelenítőt, utána a katétert.
2014. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
János kórházban is előbb kaptam az érzéstelenítőt és utána a katétert.
2014. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bajcsyban is előbb érzéstelenítenek, utána katétereznek. Hol szülsz? Érdeklődtél, hogy ott hogyan megy?
2014. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Uzsokiban is előbb EDA, utána katéter.
2014. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En elobb kaptam a katetert, de szinte nem is ereztem semmit. Nagyon tartottam tole, de nem fajdalmas, inkabb kellemetlen.
2014. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

más okból kaptam katétert és nem fáj. kicsit kellemetlen, de amint megkapod az érzésteleítőt, semmit nem fogsz magadból érezni alul.

szerintem ez még a fájdalomnál is ijesztőbb, legalábbis én ettől jobban félnék. egyszer álmomban elfeküdtem a jobb lábamat olyan szinten, hogy egyáltalán nem éreztem, hogy van. teljesen bepánikoltam, belecsítem, próbáltam mozdítani és nem tudtam mozdítani és ez iszonyatos félelemmel töltött el. kellett jó másfél perc mire újra lassanként érezni kezdtem.

na ehhez képest egy katéter maga az álom :)

2014. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz :) Bajcsyban fogok szülni.
2014. ápr. 22. 07:40
 9/11 Mandy1408 ***** válasza:
X. kerületben? A Halálkórházban? :S Nem túl jó ötlet...
2014. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Halálkórház? Jesszusom, az első gyermekemet is ott szültem és még élünk. Én a Jahn Ferenc Dél Pesti Kórházról tudnám ezt elmondani.
2014. ápr. 23. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!