Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiskunhalason szült anyukák,...

Kiskunhalason szült anyukák, volt fogadott orvosotok?

Figyelt kérdés

Az elsőt Félegyházán szültem, a másodikat itt tervezem, de nem ismerem az orvosokat, így nem tervezek fogadni orvost, vagy rosszul teszem?

Milyen a légkör, kedvesek az ott dolgozók?



2014. ápr. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz én már lassan 8 hónapja szültem ott,de nekem nincs rossz tapasztalatom.Nem volt fogadott dokim,de a főorvosnál szültem (Kellner doki) ő volt épp ügyeletben.Ő is elég normális volt,bár csak akkor volt ott velem mikor kellett (kitolásnál és varrásnál).A szülésznők is és a csecsemősök is kedvesek voltak 1-2 embert leszámítva :)
2014. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, bár területileg oda tartozom, de ha tehetem nem megyek oda:)

Akkor megerősítettél benne, hogy nem szükséges a fogadott doki.

2014. ápr. 22. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el én is be voltam tojva a Halasi kórháztól,nem sok jót hallottam róla.Kellemes csalódás ért,mert elég kedvesek voltak pedig én is minden rosszra fel voltam készülve.Hála istennek elég simán zajlott a szülésem úgy hogy engem nem is igazán zavart hogy a doki nem toporog körülöttem.Akkor ott volt amikor kellett és én persze nem is számítottam másra.A szülésznő segített inkább hogy hogy vegyem a levegőt meg ilyenek.
2014. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem én sem csalódok bennük :)

Köszönöm, nem tántorítottál el semmitől :)

2014. ápr. 22. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit,csak azt írtam amit én tapasztaltam :)
2014. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!