Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények Dr Gubás Péterről...

Vélemények Dr Gubás Péterről (Semmelweis, Miskolc)?

Figyelt kérdés
Aki most nem rég szült elmondaná a véleményét a doktor úrról? Tarifa, bement- e hétvégén, éjszaka szülésre, mennyire volt alapos! Pozitív, negatív vélemények is érdekelnek! Én régen voltam nála, és ha nem változott, akkor visszamennék hozzá!
2014. ápr. 22. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tavaly ápilisban szültem nála,most decemberben is nála szeretnék. miért változott volna?
2014. ápr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy csoport ahol pont a dokikrol vokt szo egyik alkalommal, sokan nagyon jokat irtak rola, de nagyon sokan elleneztek. Allitolag tulvallalja magat es sok hibat vet, ezert kuldtek talan el a megyeibol is. No en szemelyesen nem ismerem de nagyon sokan szidtak de olyan sokat szerettek is. De jobban talan azt olvastam h jobb vele ovatosnak lenni, es ezt foleg egy vele dolgozo szuleszno mondta.
2014. ápr. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

belinkelnéd nekem azt a csopit?

sokszor én is bizonytalan vagyok vele kapcsolatban. velem szemben nagyon alapos orvosnak bizonyult,de 2-3 helyről olyan durva problémákat hallottam,mint pl. a megyeis incidens is (állítólag nem papirozott le egy kismamát,akinek a magzatának a nyaka körül volt a köldökzsinór,befektette,de nem készült róla dokumentáció,a nő meg hazament...) nem tudom igaz-e,anyukám ott dolgozik,lehet,h.csak egy elferdített pletyka... egy itteni falusi anyuka is nála akart szülni,neki egyszerűen be sem ment a szülésére... nekem az éjszaka közepén 20 perc alatt ott volt. szóval sokszor elbizonytalanodom vele kapcsolatban. jó lenne több véleményt is olvasni.

2014. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na most jot kertel tolem, az egyik msikolci csoportban volt de mar egy honapja is van minimum ha nem tobb, de nem tusom melyikben volt pontosan. Megprobalom visszakeresni ha megvan elkuldom uzenetben.
2014. ápr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen!
2014. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is miskolci vagyok, szeretném én is ezt a linket!Elküldenétek nekem is?Nagyon köszönöm!

2014. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kedves Zsófi! Egy ismerősöm mondta, hogy pletyka szinten azt mondják, hogy pénz éhes lett és elszállt vele a ló és ennek szerettem volna utána járni! Én még akkor voltam nála, amikor a megyeiben volt, és egy alapos, lelkiismeretes orvosnak ismertem meg!!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha nem őt, akkor kit válasszak, hogy biztonságba tudhassam magam és a babámat! A pénz nem számít! És a megyeibe nem megyek, mert ott még több az orvosi hiba, mint a semmelweisbe

!

2014. ápr. 23. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
az én férjem ragaszkodik Gubáshoz,így én maradok,meglátom milyen lesz. pedig most sztk rendelésen voltam Leskónál,szívesen járnék oda továbbra is. szimpatikus nagyon.
2014. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is elküldenéd majd a linket? Kíváncsi vagyok a véleményekre én is.


Bár én még nem szültem nála, csak magánba jártam. Rendes volt, kedves is, fogjuk rá, hogy közvetlen is, de csak azt mondta el, ami nagyon muszáj volt. Leváltottam, de nem ezért, hanem mert anyósom nőgyógyászához járok.

2014. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező.Èn Spàk Làszlòt ajànlom, én hozzà járok, ha van kérdésed irj priviben, válaszolok! 26 hkm
2014. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!