Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények Dr Gubás Péterről...

Vélemények Dr Gubás Péterről (Semmelweis, Miskolc)?

Figyelt kérdés
Aki most nem rég szült elmondaná a véleményét a doktor úrról? Tarifa, bement- e hétvégén, éjszaka szülésre, mennyire volt alapos! Pozitív, negatív vélemények is érdekelnek! Én régen voltam nála, és ha nem változott, akkor visszamennék hozzá!
2014. ápr. 22. 23:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
En januarban szultem nala. szules elott 2 nappal vallalt at mert az en fogadott dokim megsem tudta elvallani. Ugyh en nem fizettem neki alkalmankent dijat de meg a szules utan sem sokat. Csaszar volt komplikacio miatt, ejjel fel 1kor hivta a szuleszno es 1 ora mulva mar meg is szuletett a gyermekem. Ugyh nagyon gyorsan jott es meg is mutott szepen, alig maradt nyoma. 6 het mulva kontrollra mentem maganra hozza nagyon rendes volt es segitokesz. Feleslegesen nem hiv be azota nem is voltam nala. Csak ajanlani tudom, nagyon rendes es figyelmes! Korhazban is amig bent voltam 2 x is meglatogatott, pedig szules elott 1 szer talalkoztunk .
2014. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!