Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fáj a gátmetszés, a...

Meddig fáj a gátmetszés, a varratok?

Figyelt kérdés
Pont egy hete szültem,de mintha naprol napra jobban fájna.
2014. máj. 1. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiszedtek mar a varratokat? Utana azonnal jobb, addig uszogumin ulj csak, az bevalik!
2014. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban fájt szülés után egy héttel, mint 2 nap múlva. Innen már tényleg csak pár nap! Kitartás :)
2014. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem addig fájt, húzódott, amíg ki nem szedték a varratokat.
2014. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem két hét volta pokol, utána egyik napról a másik szűnt meg :) az már maga volt a mennyország :)
2014. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hétig fájt, aztán még pár napig éreztem, de nem volt vészes.
2014. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez nekem érdekes! :S

Szülés után egy nappal már nem is éreztem a lányommal persze az nap még nagyon fájt nem tudtam ülni sem, de másnap már nem fájt. A fiammal pedig 8 órán keresztül nagyon fájt még jobban mint a lányommal, de utána megszűnt az is.

2014. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan varrataim vannak amik maguktol fognak kipottyogni....Kulso-belso varrataim vannak :( alig birok menni annyira fájnak,ulni meg nem nagyon merek.Hat akkor csak varok hatha egyik nap arra kelek hogy mar nemfaj.Koszi a valaszokat
2014. máj. 1. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Hű, mintha azt írtad volna le, amit éreztem. Nekem is olyan maguktól kipotyogós varrataim voltak, belül és kívül is. + hétig nem tudtam leülni, utána is még csak óvatosan. Nekem ez a 3 hét sokkal rosszabb volt, mint maga a szülés. Hisz a babámmal se tudtam úgy foglalkozni, ahogy akartam. Fájt akkor is nagyon, ha álltam, mentem vagy feküdtem. Aztán mire eszembe jutott, hogy veszek sebekre való sprayt.. Na attól 2 nap alatt megszűnt a fájdalom.
2014. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb 3 hétig fájt,de nagyon. Ülni nem tudtam, inkább állva ettem,csak ne kelljen leülni mert sìrva fakadok.Menni is alig tudtam,kb ùgy nèztem ki mint a pingvinek. Kipotyogós varrataim voltak. Kitartás!
2014. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 cavalli ***** válasza:
varratok felszívódási ideje 90 nap. nekem kb 4 hónapig fájt, főleg az együttlét. lehet csak én vagyok ilyen "nyafi", de nekem nagyon kellemetlen volt. mégegyszer tuti nem szülök gátmetszéssel.
2014. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!