Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha útközben éhes a baba így...

Ha útközben éhes a baba így nem lesz baja a tejnek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy mikor kijövünk a babával a kórházból,hogy a hazavezető úton míg hazaérünk(az kb.15perc)ha tejtárolóba és termoszba teszem a lefejt tejet meg-e romlik?A nyár kellős közepén fogok szülni,gyalog kell hazamenjünk mert nincs autó.
2014. máj. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem...Miből gondolod, hogy fejned kell? Általában azért az első napokban nincs annyi, hogy le kelljen fejni, azt a 15 perces utat meg kibírja a baba szopi nélkül. Amúgy semmi baja nem lesz : )
2014. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. De tényleg az elején olyan sok nincs.MOndjuk az egyik cicimből én is 1.5 decit lefejtem. Másikból semmit. már a kórházban..
2014. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Etesd meg majd a kórházban indulás előtt, így biztos nem lesz éhes útközben. Egy újszülöttet szerintem semmi esetre se állj neki etetni az utcán.
2014. máj. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 perces út alatt nem fog megéhezni az a gyerek.
2014. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, nem akarok sznob lenni, de erre az egy alkalmra nem engedhetnétek meg magatoknak hogy taxival menjetek haza? Ha nincs egy rokon vagy ismerős aki el tud vinni autóval.
2014. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Negyed órás séta nem fog megártani sem az anyukának, sem a babának.

Annyi idő alatt nem fog megéhezni. Ezek a pár napos babák még rengeteget alszanak, főleg ha mozog alattuk valami (autó, babakocsi, anyuka karjai).

És főleg, ne szoktasd rá a cumisüvegre, ha szoptatni tervezel, azaz, ne a lefejt tejet add neki, hanem szoptass.


Amúgy meg, én nem tudom, mások miért idegenkednek a közterületen való szoptatástól - ha neadjisten mégis olyan nagyon sír, hogy meg kell állni megetetni, akkor nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy cumisüvegezzek, hanem szépen leülök egy padra, kerítés szélére, akárhová és megszoptatom. Mások prűdsége miatt ne a legjobbat kapja a gyerekem? Na neee.

2014. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!