Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a baba...

Hogy oldjátok meg a baba etetését útközben? Még annyira összekeni magát, illetve én is őt. Kb.1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást. Vagy adja akkor tápszert, ha nem otthon eszik? De nem akarnám felborítani a rendet sem.5 hós a kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
én leterítem egy vékony konyharuhával,és a fölé kötöm az előkét a nyakába.Így a ruhája tuti nem lesz kajás.Kaja után nedves törlővel törlöm le az arcát.
2010. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vettem az IKEÁban etető kabátot és így nem lesz maszatos a ruhája, az arcát meg megtörlöm utána. De amikor ekkora volt én nem csináltam gondot még a hozzátáplálással, ha elmentünk valahova és pl gyümi jött volna, kapott tápszert, nem bajlódtam a szilárd étellel. Szerintem 6 hónapos korig nyugodtan adhatsz neki néha tápszert ilyen esetekben a már kiváltott kajcsi helyett.

[link]

2010. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itthon nem gond, át tudom öltöztetni. Meg ugye még nem tud ülni, a babakocsiban is még fekszik, na meg azt is összekenné. Lehet akkor tápszert adok neki, ha nem vagyunk itthon abban az időben. Majd ha ügyesebben tudunk enni, akkor viszem a kajcsit is, bár egy ilyen ruhácskát akkor is érdemes lenne beszerezni. Sajnos nem Bp-n lakunk, de láttam már a Tescoban is hasonlót. Egyébként imádom az Ikeát! Régebben sok mindent vettünk ott.
2010. jún. 30. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz szét bababoltban, nálunk ott árulják az ikeásat, persze drágábban, de az ára így sem vészes. Vagy aukciós oldalon is megnézheted az etető kabátot.

az én lányom egy ideig elfogadta tápszert rendes kaja helyettt aztán már nem. Mikor jó idő volt ott álltunk meg ahol volt legalább pad, kivettem az autóból, ha apa ott volt akkor ő fogta én etettem. Így kevésbé lett maszatos, illetve olyan kaját vittem amit tutira mindenképp megeszik.

2010. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagy partedli lehet a melodás,ha pedig nincs idő,vagy tényleg olyan helyre mentek akkortápszer helyett vihetsz neki dobozos folyékony tejpépet is néha,250ml,Nestlés azthiszem,nagyon laktató,és finom.
2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!