Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Szülés előtt X héttel anyósék hozzátok költöztetése, h tudjanak vigyázni a nagyobbik gyerekre ha szülés megindul és férjjel szülés vagy egyedül szülés és majd max utána jöjjenek segíteni? (300 kb, itt semmi ismerős)

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én az elsőt választanám, Neked is jól fog jönni az utolsó időben pár segítő kéz, meg ebben az esetben nem kell annyira kapkodni, ha megindul a szülés.
2014. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül es utana is megoldanám egyedül.
2014. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha jo a kapcsolatom anyosomekkal es nem zavarna az az x ido h itt lwgyenek akkor igen azt vallalnam h jojjenek es vigyazzanak a nagyra.

Ha a sajatomekbol indulok ki es tudom milyen a viszonyuk a lanyommal, h imadjak ot jol is bannak vele igy szivesen vennem ha addig eljonnenek. A ferjem meg bent tud lenni velem, es barmikor meg is latogathat, nem kell gyerekcsoszt kajtatni hiszen hozzam nem hozhatja be.

Dontsd el h milyen a kapcsolatotok ehhez. Ezen mulik az egesz.

2014. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja es nem utolso sorbana z is szamit h az en agyamra nem mennek es idegesitenek, ja es valoban segit is nem csak okoskosik. Mert ha csak kiakasztana a sok bolcs keretlen tanacsaval en elotte se utana se hivnam. :-). 3. Voltam :-)
2014. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn az utàna verziót vàlasztanàm.Fàradt is leszel,a pici lehet 3ótànkènt kel majd,ès jól jöm majd a segítsèg,ha jôl kijöttök.Meg a nagyobbikkal is tudnak foglalkozni,mig te elvagy.Neki is igy lenne jobb.Gondolj bele ha elöbb jönnek,anyosèk fel lesz dobodva,majd ha elmennek hirtelen te sem leszel ott,meg senki mert korhàzban leszel. Meg apàs szülès mindnkèpp! :)
2014. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én biztosan nem költöztetnék magunkhoz senkit. Egyedül voltam előtte és utána is, és mindent meg tudtam oldani, én így nyugodtabb voltam, azt és akkor csináltam amikor akartam. Azért akármennyire segíteni megy, csak figyelni kell, nem a megszokott módon mennek a dolgok!
2014. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én sem költöztetnék ide senkit és nem is fogok, pedig egyedül vagyok a 3 évesemmel, a párom hetelős munkát végez.
2014. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg a kapcsolattól függ.

Nálunk a 36. héten anyukám jött egy hétre, boldogan unokázott a nagyobbal, és kicsit kipihente apámat és a tesóimat.

Utána apósom jött, végig itt volt, nekem nagyon nagy biztonságérzetet adott, hogy itt voltak. Ha bármi történt volna, a fiam jó helyen, jó kezekben lett volna.

Egyébként pont elugrott hozzánk hétvégére anyósom is, amikor beindult a szülés. A férjem vitt be a kórházba, öt perces fájásokkal, ködben nem szerettem volna én vezetni, így ismét apás szülés lehetett. A nagyfiút pedig boldogan kényeztette a papa-mama. :)

2014. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 porcukormókus ***** válasza:
En tuti az osszekoltozest valasztanam (jo, mi egyebkent is egyutt lakunk es jo a kapcsolatunk), de barkivel osszekoltoznek, csak ne kelljen egyedul szulnom.
2014. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tuti nem költöztetném hozzánk anyóst. :) :) AnyóséKAT pláne nem, azt hiszem meg is szülnék rögtön aznap...


Nálunk úgy volt, hogy együtt (azaz férjem és a fiam is) bementünk a kórházba (szerencsére nem kellett éjjel indulni, kihúztam reggelig 5-percesekkel), majd a vajúdás alatt a fiúk elmentek a férjem munkahelyére, a szülés idejére férjem bejött (kb egy óra hossza volt), addig a kollégái vigyáztak a fiunkra. Amikor hazamentünk a kórházból, aznap jött el anyukám és maradt egy hétig. Onnantól ment minden ahogy azelőtt, csak eggyel többen voltunk.

2014. máj. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!