Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Saját lakásomba nagyon régi...

Saját lakásomba nagyon régi ismerős elvált hölgyet és kislányát bejelentem, én is egyedül álló vagyok, semmiféle érzelmi, közös háztartás pénzbeli kapcsolat nincsen köztünk, Hogyan bizonyítsam ezt be?

Figyelt kérdés
Hivatalos kérelem végett mégis ők azt állítják köztünk élettársi viszonyra utaló látszat van.Vele valami erre utaló véleményezést alá írattak. Én meg is mondtam állítom, semmi viszony nincsen köztünk.
2014. ápr. 26. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt bebizonyítanod? Származik valami hátrányod ebből?
2014. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem származik hátrányom ebből, csak mért akarják ránk tukmálni azt ami nem úgy van.
2014. ápr. 26. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Neki kell bizonyítani az ellenkezőjét, ha nyilvánosan nem vállaltad fel, már akkor sincs élettársi kapcsolat. Igenis lehet hátrányod belőle, pl. apasági vélelem terhesség esetén, új ptk. szerinti élettárs eltartása stb.
2014. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi van??

Senki nem fogja kérdezni, miért jelentesz be valakit! (Feltéve, hogy tényleg a saját lakásod, mármint tulajdonod. Bérleménybe ugyanis nem lehet!)

2014. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!