Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikortól terhelte magát...

Ki mikortól terhelte magát szülés után gondolok takarításra főzés ilyenek?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne hogy szerintetek menyit kéne pihennem második babámat szültem haza érkezve a kórházból 3 napot voltam bent . Nagy kupi fogadót . Menyire vagy hogy terhelhetem magam hogy később ne legyen gond .
2014. máj. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első 4-5 hétben csak a babát és magamat láttam el.


3 nappal szülés után... hát... mit kéne csinálni? Én állni nem tudtam volna sokáig, szóval főzés, teregetés, vasalás kiesik.

2014. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után öt nappal értünk haza. A (volt) férjem lelécelt, úgyhogy a 6. naptól takarék üzemmódban, de mindent én csináltam.
2014. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjem ugyan teljesen kitakarított, minden csillogott, de én már másnap elkezdtem a napi munkákat. Porszívóztam, vasaltam, főztem. Nem egyszerre mindent, közben pihentem, de én teljesen jól éreztem magam, így nem volt gondom. Nem terheltem meg magam, ha nagy kupleráj fogadott volna, akkor nem álltam volna neki takarítani, mert azért kell pihenni, hogy minden visszarendeződjön.
2014. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hétig nálunk volt anyukám,mindent megcsinált,én csak a lányommal foglalkoztam.3. héten már lightosan főztem,meg rendeztem a lakást.
2014. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
mind2 babamnal a korhaz utan 2 nappal mar tettem a dolgom takarekon! a masodikkal amugy sem lehet labadozni, mert otz a nagy, aki teljes emberkent igenyel!
2014. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy hazaértünk a kórházból, nekiálltam takarítani. A párom próbálkozott amíg benn voltunk, dehát ő pasi, meg én amúgy háklis vagyok a takarításra, csak úgy jó ahogy én csinálom. Főzést nem erőltettem, leginkább csak a gyerek megszületése után tanultam meg főzni. Minden mást ugyanúgy csináltam mint máskor. Mondjuk nekem jó alvó babám volt, így könnyű.
2014. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a ferjem kint volt ( kulfoldon) amikor szultem. Hat othon sem vart semmi, csak amit othagytam.
2014. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én rögvest csatasorba álltam.2.5 napot voltam benn-a 2. és 3. babánál is,az elsőnél még 5 napot,de akkor ez volt normál szülésnél is(1992-ben)-nagyon gyorsan szültem,vágás,sérülés nélkül.Már szülés után 2 órával se volt semmi bajom,a babát se adtam le.Bár anyukám és anyósom is felajánlotta,hogy segít,ha kérem,de én nem éltem a lehetőséggel.Egyedül a főzést "passzoltam" le,mert 3 hónapig hétköznap rendeltem.Én szívesen takarítok,vasalok,pakolászok.A kert a Férjem reszortja.2 fiú+20 hónapos csajszi anyukája
2014. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!