Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki várja most Juniusra a babáját?

Ki várja most Juniusra a babáját?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Nem féltek?...

2014. máj. 11. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Június 8. Nem félek! Egyfolytában jóslózok...36hkm
2014. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Június 9, nem félek, nagyon várom :)


Te mitől félsz, Kérdező?

2014. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Enis jun.8 :) Elso baba, es a szulestol felek :)
2014. máj. 11. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne tedd, a szülés egy természetes dolog! A tested és a kisbabád is tudja a dolgát!


Készülj rá tudatosan, legyél képben mindenről, hiszen az ismeretlentől félsz. Fontos, hogy bízz magadban, a babádban, a kórházban és az orvosban is! Írj szülési tervet, hogy ne történhessen meg olyan, amit Te ne szeretnél.

Nézhetsz videókat is, de azok engem elborzasztanak (már szültem), úgyhogy inkább animációkat nézz, hogy mikor mi történik és egy ideális esetet mantrázz magadnak, hogy azt vonzd be! Ha félsz, akkor befeszülsz és fájni fog!


Jársz szülési felkészítőre?

Hol fogsz szülni?


Kisfiút vársz vagy kislányt? :)

Te hogy vagy?

2014. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is első :) kislányt várunk :)

első voltam

2014. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én június 18-ra de remélem hamarabb kibújik a kislegény, mert már aludni nem tudok :) Én nagyon várom, a szülést is, nem félek, inkább olyan vizsgadrukkos izgalom, hogy minden rendben legyen. Szerencsére nincs gondom a fájdalommal, bár tudom, hogy még ilyet úgysem éreztem, de túl leszünk rajta és kész.

Ti már összepakoltatok a kórházhoz?

2014. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

júni 3. ma azt hittem megszülök, annyira fájt a derekam, de elmúlt. nem bánnám ha egy ici picivel hamarabb jönne mert nagyon szenvedek :-D

nem félek, inkább várom, nagyon.

2014. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második babámat várom,kislány lesz, elvileg június 2-án érkezik.

Mivel második szülés, tudom, hogy kb mire számítsak...Én egyenesen RETTEGEK, mert tudom, hogy milyen fájdalommal jár, pedig engem a végén császároztak, de 12 órát végig vajúdtam, csaka kitolás maradt el!!! Előtte én sem féltem...bocs, de gondoltam, inkább őszintén leírom...

2014. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én júni 27-re várom az első babánkat, aki kislány lesz :)


már nagyon várjuk. szerencsére jól vagyunk, semmi fájdalom, csak néha egy kicsit a szeméremcsontál.

Nagyon félek a szüléstől, de nem magától a szüléstől vagy a fájdalomtól hanem a helyzettől, hogy számomra kellemetlen lesz az egész helyzet meg minden


33 hkm

2014. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!