Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelezheti ez a kozelgo szulest?

Jelezheti ez a kozelgo szulest?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 3 napja nagyon furcsan erzem magam. Nincs etvagyam, alig eszem, sokkal faradekonyabb vagyok, nem birok sokaig allni folyasom is erosebb lett.Eddig nagyon nehezen aludtam el estenkent es sokat fel is keltem, most csak egyszer kelek fel es sokaig alszom. Nincs nagy hasam, csak 5 kg hiztam es most 34 hetes vagyok, a babanak is rendes a sulya. Szerintetek mik lehetnek ezek?
2014. máj. 12. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Front? Én fájok is mellé és szintén 4 kg-t híztam. Szintén 34hkm.
2014. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam erzekeny a frontokra meg a terhesseg alatt sem, aztan lehet hogy most az vagyok, nem tudom. En az elso honaptol kemenyedek, nekem az mar fel sem tunik, napi 3×2 magneziumoz szedek es igy is van legalabb 10 egy nap. Nem tudom mi lehet most, de szerintem a kiirt idopontot is elszamoltak mert junius 28-ra vagyok kiirva de ketlem hogy addig kihuzom. Van egy ismerosom velem egy idos terhes es ot 2 hettel elobbre irtak ki, pedig az utolso mensi is egyezik, raadasul meg akkor is megjott amikor elvileg mar terhes voltam szoval eleg lutri az idopont.
2014. máj. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!