Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnatok praktikakat mondani...

Tudnatok praktikakat mondani hogy 1-2 hettel elobb megszuljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kivancsi lennek milyen hazi praktikakat ismertek ami talan beindithatja a szulest, de nem veszelyes a babara es ram nezve. Kb masfel honap mulva szulnek de nem lenne rossz ha egy kicsit elobb jonne. Koszi elore is.
2014. máj. 13. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok szex, sok lépcsőzés, megerőltetés, de csakis ésszel, mértékkel. De még ez sem garancia, hogy beindul hamarabb.
2014. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mays ***** válasza:
100%

Miert akarsz elobb szulni?

Homeopatias bogyo segiti a mehszaj felpuhulasat igy valoszinuleg nem hordod tul ha szeded, azt a 32hettol lehet szedni.

2014. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
A lépcsőzás káros, terheli a lepényt. A szex az egyetlen, ami nem káros, de ettől sem indul be, ha amúgy nem készült fel a baba. Szóval nem, tuti praktika nincs.
2014. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! Engem már húsvét előtt azzal piszkáltak, hogy bármely percben megszülhetek, ehhez képest holnapután lejár a terminusom és még mindig semmi... Amit lehet kipróbáltam, de már feladtam... jön amikor jön, ha más nem, hát hétfőn befektetnek és megindítják. Számomra mindez csak azért furcsa, mert már a 38. hét elején C2111 volt a méhszájam és 2-es érettségű a lepény, szinte állandóan gyalog megyek mindenhova, szedem a homeós bogyókat, iszom a málnalevél teát, már kitakarítottam a lakást, a szexet sem hanyagoltuk, mégsem akar megindulni kifelé a fiam... Most már ott tartok, hogy elegem lett abból, hogy mindenki azzal piszkál, hogy miért nincs még kint a gyerek, amikor nem egy egészségügyis megmondta, hogy biztosan nem fogom túlhordani... hát lehet, hogy mégis. A lépcsőzést nem ajánlom, mert elvonod vele a babától az oxigént, de a többit próbálgathatod, hátha neked beválik valamelyik "trükk" attól még, hogy nekem nem hatottak. Jó egészséget és könnyű szülést kívánok! 39+5 hkm
2014. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs kész a baba és a méhszájad, a fejed tetejére is állhatsz, nem fogsz hamarabb szülni praktikáktól..
2014. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat, igazabol en csak mentalisan probalom bevonzani hogy egy kicsit elobb jojjon, malnalevel teat mar vettem de csak jovoheten kezdem el inni. Szex eddig nem sok volt havi 2 kb mert a doki nem nagyon javasolta. Hat majd jon amikor szeretne, en csak a homeos bogyokat es a teat fogom alkalmazni, na meg egy kis szex!! :)

Volt akinek a szulesnel segitett a homeopatia??

2014. máj. 13. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat en szedtem a homeos bogyokat, meg ittam a málnalevel teát lelkiismeretesen, ahogy azt kell.

A 41. heten szultem, végül sürgősségi császárral, mert nem tagultam órák utan sem. Szóval nekem nem jöttek be

2014. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!