Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szült, akinek eltértek...

Mikor szült, akinek eltértek az utolsó menstruáció első napjából, ill. a baba méreteiből számított időpontok?

Figyelt kérdés
Melyik lett aztán a valós? Nekem 1,5 hét eltérés van. A baba a méretei alapján kisebb, mint a naptár alapján számított. Pedig tudom h akkor volt peteérésem, és a párommal is csak azon a hétvégén voltunk együtt mivel külföldön dolgozik.
2014. máj. 15. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Január 13-án voltunk együtt csak.

Október 9-én született meg a lányom.


Október 6-ra voltam kiírva, doki szerint pedig október 13-15 között kellett volna kibújnia (a méretek alapján).

2014. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mensi alapján febr. 10-re voltam kiírva, az ultrahang szerint febr 17-re. Végül február 18-án indították a szülést (a mensi alapján akkor voltam 41+1 hetes, ezért nem engedték tovább, semmi jele nem volt még annak, hogy szülnék)
2014. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem hol hosszabb, hol rövidebb ciklusaim voltak, mindig változó. Januárban estem teherbe, de nem tudom, mikor volt peteérésem.

Mensi szerinti terminem október 15. volt, UH alapján pedig általában 1-1,5 héttel nagyobb volt a fiam. Végül október 7-én bújt ki.:) Szóval inkább az UH volt a pontos.

2014. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció alapján június 3 lett volna a dátum, uh alapján június 10. Június 13-án született a lányom. Az eredeti számított dátumot sose vettük figyelembe a terhesség alatt.
2014. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dec. 12. lett volna mensi szerint, uh szerint dec. 25. Vegul 24-en szultem, es a tobbi uh alapjan is az volt a jo datum.
2014. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem mensi szerint dec.7,UH szerint pedig dec.10,majd 16 ra módosították azt is..végül dec.23-án szültem,sürgősségi császárral.Nekem is a baba méretei miatt variálták a dátumokat,azt mondták,hogy kb.2 héttel kisebb.Végül 4330 grammal született.
2014. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
két héttel későbbre mutatta az UH, napra pontosan UH időpontra jött :)
2014. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!