Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet indíttatni a szülést...

Meg lehet indíttatni a szülést a kiírt előtt pár nappal? Akkor is, ha nincs probléma, csak szeretnéd.

Figyelt kérdés
Van magánorvosom. már a 37 héten bő egy ujjnyira ki voltam tágulva. Félek a túlhordástól, mert sajnos hallottam sok rosszat. És mivel a terhesség elejétől kb. 5 nappal idősebb a terhességem, így a kiírt időpontban már túlhordom majd.
2014. máj. 20. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt az orvosoddal beszéld meg, de általában az inditott terhességeknél több komplikáció lehet mint a természetesen beindultnál, tehát nem ajánlott. egyáltalán nemm biztos hogy túlhordanád.
2014. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 +bloodred+ ***** válasza:

Én is 1 ujjnyira voltam kitágulva, 34.héttől. 38+6 hétre született a fiam, spontán indult, magzatvízzel.

Én is azt javaslom, hogy beszélj a dokiddal róla. Nyilván vannak, aki megengedik, meg vannak, akik nem, ha csak nem indokolt. Ezért fontos, hogy kérdezz rá.

2014. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, beszélek vele erről, csak kíváncsi voltam, hogy valakinek van-e tapasztalata, hogy ilyen kérésre mit szoktak mondani.
2014. máj. 20. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim kulon felajanlotta, de sok jot nem olvastam ezzel kapcsolatban, nem mertem belemenni. Szerintem ne haborgassuk amig nincs itt az ido. Elso babamat 10 nappal tulvittem, vegul magatol indult, semmi baja nem volt a tulhordastol. 4 ora alatt megszuletett, 2800g. Szoval meg nagy sem lett. Szerintem egyebkent sincs tulhordas, elszamolas az van. Epp ma olvastam egy cikket, hogy az agyuk az utolso hetekben is sokat fejlodik, es kesobb a suliban nehezebben veszik azok az a dolgokat, akik hamarabb szuletnek!
2014. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!