Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Írnának olyanok akik 37 éves...

Írnának olyanok akik 37 éves kor felett vállaltak még babát? Vagy aki hasonló helyzetben van mint én mennyire merte ezt vállalni?

Figyelt kérdés
Nekem már van két gyermekem egy 10 és egy 5 éves ,egy fiú egy lány. Viszont új kapcsolatban élek velük és párom nagyon szereti a gyerekeket és ők is viszont. Nemrégiben szóba került a közös gyerek. Bevallom hol erre hol arra billen a mérleg nálam..... Imádtam terhesnek lenni,szerelmes vagyok a gyerekeimbe ha még 10 lenne őket is imádnám...csak félek már a koromtól :-( Sokan mondják hogy ezen mit aggódok és különben is úgy nézek ki mint egy 28 éves..na de akkor sem annyi vagyok hanem lassan 38. Szeretnék hasonló cipőben járókról olvasni ha írnátok... :)

2014. máj. 21. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig egyre több nő szül ebben a korban, több vizsgálat van, jobban figyelnek a kismamaára,de ha csak a korod miatt nem vágnál bele akkor ezt ne tedd. Barátnőm 3 felnőtt fia mellé szüle a negyedik gyermekét 42 évesen,jól vannak, nem volt semmi gond!
2014. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kb én is ennyi leszek mire szülöm majd a második gyerekem.

Most másfél éves a lányom, de még évekig nem tudunk második babát vállalni, márpedig 2 gyereket legalább szeretnénk.

Ha a természet nem szól közbe és összejön, akkor lesz 2. gyerek.

2014. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hubilla ***** válasza:
En is annyi vagyok es hat honapos a kisfiam. Azt azert el kell mondanom, hogy a magzatviz vizsgalatot minden rabeszeles es elozetes vizsg. nelkul megcsinaltattuk. Ugyanis en leginkabb a genetikai problema miatt izgultam. Az, hogy ennyi idose vallalsz- e kisbabat: egesz nyugodtan. Kivalo anyuka vagy es leszel is! Hajraaa :)))
2014. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam anyukája 41 évesen szült, 3 nagy gyerek mellé. Semmi baj nem volt sem vele, sem a babával sem a terhességgel. A nagyok 18, 16 és 13 évesek voltak akkor, a kicsi is azóta már 5 éves :)
2014. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is idén leszek 38, van egy 4 éves kisfiunk, és nagyon-nagyon szeretnénk kistesót.

Mindhárman nagyon vágyunk, rá, bár szerintem azért (is) sikerül nehezebben, mert tudat alatt ott motoszkál bennem is, hogy mindenkettőnk egészsége a tét.

2014. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én első babámat szültem 39 évesen. Most 6 hónapos gyönyörű, egészséges kislány.Probléma mentes volt a terhességem, a vizsgálatok eredményei jobbak letzek ,mint egy fiatal anyukának.
2014. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen is szültek 40 körül, csak a többedik gyereket. Gondolja bele a 8.10. gyereket hány évesen szülték??? ugyanigy 40 köürl. Te is a 3.-at szülnéd igy végképp kevésbé kockázatos. Mint tudjuk sokan 40 évesen szülik az elsöt manapság és telejsen egészsgesek mindketten.
2014. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm szépen a sok pozitív választ! Nagyon jó ezeket olvasni. Hát az én két terhességem is nagyon jó volt,semmi gondom nem volt a 9 hónap alatt és nagyon könnyű szüléseim voltak. Anno azt mondta a szülésznőm , hogy ha szülök még egy harmadikat egy órán belül megleszünk :-) Viszont tegnap voltam nőgyógyásznál az éves rákszűrésen és mondta hogy egy hónap múlva találkozzunk ah megvan az eredmény mert vagy méh száj sebem vagy polipom van :-( Ez kissé megijeszt....
2014. máj. 21. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
méhjszájsebet simán kikezelik, emiatt igazán ne aggódj
2014. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonlo helyzetben vagyok annyi különbséggel h "csak" 35 vagyok :-). Nekünk már uton a közös baba es mivel páromnak még nincs saját nem volt kérdés h vállalom-e. Szerintem 35vagy37 oly mindegy még időben vagy csak sokat ne filozofálj rajta. Főleg ha csak a korod miatt vacillálsz. Azért az nem ugy van h 35utan egyszercsak veszélyesebbé valik évről évre csak picit nőnek bizonyos rizikofaktorok de épp emiatt több is a vizsgálat. És nem első baba közel 40hez hanem sokadik, ugy tudom az is számit.
2014. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!