Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet kibírni a szülést...

Hogyan lehet kibírni a szülést? Ott tényleg az ember nem a fájdalommal van elfoglalva, hanem azzal, hogy a picire gondol? Kinek mi adott erőt, amikor már úgy érezte nem bírja?

Figyelt kérdés

Az injekciótól kicsit félnék, mert nem szeretném, hogy

utána hátfájásaim legyenek.Szerintetek?


2014. máj. 21. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Fájás alatt gondolkodni sem tudtam.Csukott szemmel mély levegők,ennyi volt a tudományom.Annyi,hogy figyeltem,hogy minél nagyobb terpeszben legyen a lábam,mert a doki szerint akkor gyorsabban tágulok.Nem akartam,hogy sokat szenvedjen a babó. Aztán kitolásnál próbáltam nagyon nyomni,hogy minél előbb kibújjon,ne essen baja a picinek.

Amúgy eléggé elvoltam foglalva a fájdalommal,mert az oxis fájdalom borzasztó,de mégjobban fáj,hogy nagyon sokszor tágítottak kézzel.Mást nem tehetsz,csak kibírod! Egyébként az idő gyorsan megy vajúdás alatt.Egyértelmű,hogy a baba adott erőt ,ez alap,de az,.hogy a férjem ott volt velünk,na az hatalmas erőt és megnyugvást adott,mert sokaat segített!Én amúgy nem kaptam injekciót gerincbe,pedig kértem már a végén.

2014. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni, én amikor oda jutottam hogy nem bírom eszembe jutott a babànak még rosszabb mert tehetetlen kis apróság és csak én tudok rajta segíteni :) ez adott erőt. Én kertem EDÀT szülés utàn 3 hétig görcsölt s hátam de akkor megváltás volt pedig csak a fél oldalak bénult le... :)
2014. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!