Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bármelyik nap szülhetek és...

Bármelyik nap szülhetek és most kijött az aranyerem. Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
Az egész terhességemet végigkísérte ez a panasz, de annyira enyhe mértékben, hogy nem törődtem vele. Napok alatt előjött és el is tűnt, fájdalom és kellemetlenség nélkül. Most viszont akármikor szülhetek és egy kicsit jobban előjött ez a probléma mint szokott, viszont még most sem okoz fájdalmat, problémát. Szeretném tudni, hogy kezdhetek-e vele valamit, illetve még jobban érdekelne, hogy ez befolyásolhatja-e a szülés kimenetelét (pl. császárral kell szülni miatta). A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm!
2014. máj. 21. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kint volt, de a doki azt mondta, hogy a szülésnél még jobban kijöhet, nekem szerencsére nem jött ki jobban, de van akinél igen. de ez nem befolyásolja a szülést, hogy császárral kellene szülnöd
2014. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha zavar kenheted Sperti krémmel, használhatatlan Kúpot.

A teresség végén kijön az aranyér, a baba feje, súlya kinyomja.

Ettől lehet simán szülni. Na majd utánna lesz durva....

Szerezz be a fenti krémeket kupolát most, mert szülés után 10x akkora lesz mint most, s ülni nem tudsz majd...

Ahogy nyomod a babát ki, az erőlködéstől kijön

Na meg az a rossz ebben, hogy ahányszor kijön, ha vissza megy, mindig ott marad az a + bőrkitüremkedés, s a rgém úgNez majd ki az ember feneke lyuka, mint a karfiol....

2014. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó!! :) Köszönöm! :)
2014. máj. 21. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a terhesség végén jött ki, talán utolsó hónapban, hol kinn volt, hol benn, panaszt nem okozott. Krémeztem. Simán lehet vele szülni, sokak karfiol méretűvel is szülnek, mondjuk sajnálom is szegényeket, mert nem elég a baja olyankor az embernek, még ez is. De többnyire a szülés után magától is elmúlik. Főleg, hogy írtad, hogy kis mértékű. Figyelj a széklet lazítására, igyál sok folyadékot, fogyassz rostosat, ne erőlködj a WC-n.
2014. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!