Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki Dr....

Szült mostanában valaki Dr. Vincze Emőkénél? (Szeged) Mennyi pénzért vállalta el a szülést? Esetleg egyéb tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Nőnél SOHA ne szülj!
2009. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne ha megkérdezhetem?
2010. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim szabadságon volt mikor szültem (külföldön) és ajánlott maga helyett egy doktornőt, akinél végül szültem. Nagyon meg voltam vele elégedve, bár az elején fura volt, és idegenkedtem is tőle, mert nő. És még úgy is fantasztikusan viselkedett végig, hogy még nem szült. Szóval nincs a doktornőkkel semmi baj! Ha jó fej a csaj, nyugodtan szülhetsz nála. Bocs az offért, de muszáj volt:) Jó babavárást neked!
2010. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

2008 nyarán szültem nála. Én nagyon meg voltam vele elégedve, a terh. gondozáson is végig, totál normális volt, pedig én nem vagyok egy "könnyű" eset, sokat aggódom, parázok, de ő nyugodt és korrekt volt végig. Ha lehet ilyet mondani, gyönyörű császármetszést csinált, pedig 140 kilóval feküdtem ott. 3!!! nap múlva ki is engedett, nekem a szegedi női klinikával volt inkább a gondom, az ottani körülmények förtelmesek ... de gondolom más közintézményben sem jobb. Amit nagyon sajnálok, hogy nem kértem a külön szobát ... megérte volna. Emőke utána is normális volt, mi "csak" 40 ezret tudtunk neki adni, de én nem vettem volna észre később rajta, hogy kevesellte volna, bár azóta lehet, megváltozott (én bő egy éve voltam nála a rákszűrésen)? Nem tudom, hallani ezt azt .... ja persze a terh. gondozásnál minden vizsgálatnál 7000 körül fizettünk, de akkor is normális volt, mindig uh-ot csinált, havi 1x hivott be, ha gondom lett volna, bármikor kereshettem volna, de hál istennek nem volt.

Én röviden ennyit tudok róla mondani, de ez bő 1 évvel ezelőtti állapot ....

Neked sok sikert!

2010. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!