Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek nagy mennyiségű...

Volt valakinek nagy mennyiségű átlátszó, vízszerű folyása szülés után fél évvel?

Figyelt kérdés
Szoptatok, havim még nem volt meg...lehet hogy most így jelzi az ovulálást?
2014. máj. 27. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem egy hete jott meg, par nappal az elott, h a fiam a 7. honapot betoltotte. Nekem is elotte nagy mennyisegu folyas volt, neha mar azt hittem, h becsurgattam... Mar gondoltam ra, h dokihoz megyek, h fertozes-e, de vegulis mas nem utalt erre. Aztan megjott. Nem is akarhogy, fajdalmasabb es erosebb, mint a terhesseg elott.
2014. máj. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés utáni első peteérésem alatt volt ilyen nagyon bő, vizes folyásom, és ovukor jött a tojásfehérjés.

De én szülés után 6 héttel már menstruáltam, ez az első peteérés meg azután volt, hogy abbahagytam a szoptatást 16 hónap után.

2014. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!