Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hónapban vagyok és néha...

5. hónapban vagyok és néha átlátszó, vízszerű valami folyik belőlem, olyan, mintha bepisiltem volna. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabbra gondolni, valószínűleg bő folyás. Érdemes lenne dokival megnézetni, ő okosabbat mond.
2010. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a magzatvíz esetleg nem szivárog ?ha már bepisilős érzésed van akkor az így soknak tűnik csak simán hüvelyi folyásnak én most 17 hetes vagyok a betétemen és is szoktam észlelni de nem olyan sok mintha be pisiltem volna na és szaga is van (bocsi)megijeszteni nem akarlak de én 2 éve 21 hetesen elvetéltem először csak egy kicsit folyt aztán meg már zúdult ha még sokáig tapasztalod akkor inkább nézesd meg dokival remélem nem lesz ebből semmi gond és tényleg csak bővebb folyás és kívánok további szép baba várást
2010. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néhány napja jelentkezett először és ma újra. Csütörtökön kell mennem az orvosomhoz, mindenképpen szólok. Köszönöm.
2010. ápr. 16. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a magzatvíz, ha például olyankor érzed, amikor felállsz. Vegyél a lakmuszpapírt háztartási boltban, az biztosan megmondja.
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor van vizes szerű folyásom, eleinte én is sokat paráztam, de már megszoktam. Remélem nem lesz gond.

29 km

2010. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!