Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik budapesti kórházban...

Melyik budapesti kórházban aludhat velem a párom szülésnél? Nem magán kórházban, azt gondolom hogy fizetni kell érte, az nem probléma, de van egyáltalán ilyen kórház? Mindenhol azt olvastam hogy sehol sem engedik meg.

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak VIP szobákban lehet (már amelyikben), nálunk Jászberényben például lehet. Tudom, nem Budapest, csak azért írtam, hogy létezik ilyen.
2014. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz utána az Uzsokiban
2014. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk vidéken,Vip szobában sem aludhat bent.
2014. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Istvánban végig bent volt velem a párom
2014. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bajcsyban, 1 ágyas fizetős szobában bent maradhatott.
2014. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent Imrében van egy Vip kórházi rész az biztos,és az Uzsokiban is,kérdezz rá ezekben a kórházakban
2014. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SOTE 1. szamu Noi Klinikan bent maradhatott velem szulesnel meg miutan meg lett a baba utana is egy kicsit. Mikor mar elvittek engem a korterembe, sajnos neki is haza kellett mennie.
2014. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!