Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Megviselt még...

Kismamák! Megviselt még valakit ez a nagy hidegfront? Vagy valami probléma van, menjek be a kórházba?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok. Egy hónapja már voltak kisebb hasgörcseim, keményedéseim, a doki napi 3x2 magnerotot javasolt. Amióta azt szedem, minden rendben (vagy, hogy kevesebbet kicsit). Tegnap viszont egész este nagyon durva görcsök gyötörtek, alig bírtam mozogni, már bevettem 7 magnerotot, de nem múlt el, és elég gyakran görcsölt be. Lezuhanyoztam, egy fokkal jobban lettem , azt beszéltük meg párommal, hogy ha lefekvés után is érzem, akkor irány be az ügyelet, de nem éreztem. Ma reggel óta is minden rendben. Valószínűleg a fronttól volt? Ugye nincs gond? Biztonság kedvéért bemenjek megnézetni magam? Attól félek, azzal többet ártok; mert mostanában elég sokat vizsgálta az orvosom a méhszájam (eddig zárva volt, de már rövidült... két hete látott utoljára, holnap kellene amúgy mennem).

2012. okt. 28. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóslózol a front miatt, pihenj sokat.
2012. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25 hetes ikerterhes kismama vagyok. Tegnap sokat feszült a hasam, kellemetlen érzések voltak, de nem igazán keményedett többször, mint általában (nap 1-2). Fáradtabb is voltam, óránként le kellett feküdnöm, ma meg, mint egy energiabomba.. a tegnapihoz képest :) Én a frontnak tudom be. A babák is rendben mozogtak, én is holnap megyek dokihoz,mert egyébként is kellene :)
2012. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a két választ. Második, gratulálok a két picihez egyszerre, tök jó! :) de kitartást a továbbiakban. Az viszont nem megnyugtató, hogy nem jött több ilyen válasz, hogy "engem is megviselt", de most már kivárom a holnap reggelt és a saját orvosommal nézetem meg magam.

Tényleg jósló lenne? Az mit jelent? Hamarosan szülök? Ez ijesztően hangzik. Amúgy igen, most a tegnapi meg a mai napot végig pihenem.

2012. okt. 28. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Rám hajnalban jöttek a jóslók, nagyon rossz volt, mert még aludtam volna, de úgy fájt a hasam is meg a derekam is, mint állat, és kb tíz percenként. Csak azért nem keltettem fel a párom, és mentünk be a kórházba, mert egyrészt alul fájt és nem felül, másrészt mire felébresztettem a párom addigra elmúlt...


Most már mindegy, bírd ki, és ha legközelebb ilyen van, akkor számold az időközöket meg hogy mennyi ideig fáj, és ha úgylátod, hogy rendszereződik, akkor kórház! De nem kell kapkodni, ez nem lóverseny! :D


Boldog babavárást!

36 hkm

2012. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ is. Sajnos aznap éjjel újra kezdődtek agörcsök, bejöttünk a kókrházba, ahol mondták h nyitva a méhszájam. Azóta bent vagyok, infùzió nekem, tüdőérlelő a babának. Reménykedünk h kihúzzuk még pár hétig. Nem tudom, h olvssa-e még vki,de azért megìrtam.
2012. okt. 31. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy jeleztél! Kitartás!!!
2012. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Látom,hogy már régi kérdés majdnem 10 éves,de végül hogyan alakult a várandóságod vége?

Hasonló helyzetben vagyok most énis,mint Te voltál!

Köszönöm ha válaszolsz!

2022. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!