Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi velem a baj vagy a probléma?

Mi velem a baj vagy a probléma?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik hogy 1 évvel jelentkezik biztonsági őrnek az egyik kórházba mert volt felvétel, értesítettek 1 héttel később hogy nem vettek fel oké rendben!

Azt tudni kell hogy a őrök a kórház alkalmazottai szóval semmilyen biztonsági cégnek nem "termelnek" pénz!

És azt tudni kell rólam hogy egy elég magas fiatal (22 éves) 95 kg srác vagyok és így általában az emberek azt mondják hogy jó kiállású gyerek vagyok volt akkor már 1 év őrtapasztalatom is elég "szívós" helyen!

Most így egy év után volt dolgom a kórháznál és pont láttam két kórházi biztonsági őrt!


Az egyik kb. 150 cm vékony 55év körüli papika!

A másik meg egy szintén max 165 cm-es 35 éve körüli csávó aki kicsit de elég láthatóan valamiért oldalra döntve hordta fejét, meglátván magamba azon viccelődtem hogy ez a kórház betege csak beállt őrnek hogy addig is keressen egy kis pénzt :S

Meg az se volt egy "őr alkat" elég érdekesen nézett ki nem akarok most szemét lenni!



Ne értse félre senki nem vagyok beképzelt meg hasonló de ilyeneket felvesznek engem meg nem vagy hogy meg ez???

Ez mégis hogy van?:D



2013. jún. 1. 14:10
 1/5 anonim válasza:
protekció...
2013. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Őket valószínűleg nem "felvették", hanem már a biztonsági őr módi előtt is ott dolgoztak - általában szociális alapon - portásként. Mivel a követelmények változtak, letettek egy biztonsági őr vizsgát és ott maradhattak. (Nekem is van ilyen ismerősöm.) Az ilyen helyekre általában ismeretségi alapon kerülnek be az emberek még akkor is, ha az állást meghirdetik - mert közintézményeknél meg kell hirdetni. Egy kórháznál általában az a fontos, hogy legyen valaki a bejáratnál, legyen valaki, aki felnyitja a sorompót stb.
2013. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Egy kórháznál általában az a fontos, hogy legyen valaki a bejáratnál, legyen valaki, aki felnyitja a sorompót stb."


Jah meg leállítani a balhézó kisebbséget ami abban a kórházban nem ritka, akik doktorokat,takarítókat, meg nővéreket is megütnek néha ha úgy tarja kedvük és idegesek!

2013. jún. 1. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj elöbb 1 portás állást keresni 1 korázban, és utána ha őrként akarsz dolgozni akkor megprobálhatod. Miért pont korházban akarsz dolgozni. Elég unalmas lehet.
2013. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 percre lakom tőle!Magyarország nem éppen azt a korát éli hogy csak úgy válogatni lehet a munkahelyek között az öszes őrmeló unalmas!
2013. jún. 5. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!