Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan készítettétek össze a...

Hogyan készítettétek össze a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
Most rakom össze a sok lista alapján a kórházi csomagunkat. Ti külön táskába raktátok a vajúdáshoz szükséges holmikat, vagy mindennel egybe, és lesz idő ott kiszedni ami szükséges. Vagy hogy pakoljak?

2014. máj. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön táskába raktam azokat a holmikat amik a szülőszobán kellenek, a többi cuccot nagy táskába. :) A baba dolgait szintén külön táskában vittem. :)
2014. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én egybe raktam. volt időm kiszedegetni,ami kell. amúgy nálunk max telefont,innivalót,szőlőcukrot lehet bevinni. még a jó vastag zoknimat sem engedték.
2014. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 táskába pakoltam.

1 volt a szülőszobai csomag, ezt a buli után haza is vitte a párom.

1 nagy táskában a saját motyóm.

1 kicsi táskában a baba dolgai.

2014. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb hátizsák a csecsemős osztályra, egy kisebb a szülőszobára. Ne ott kelljen kotorászni, pakolászni, fájások között, esetleg kapkodva.
2014. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor nekilátok két külön táskába bepakolni!
2014. máj. 30. 09:33
 6/6 anonim válasza:

3 táska volt, de a babáét nem vittem be, mert abban csak a hazamenős ruhák voltak. Azt a férjem hozta be később.

Nekünk semmit nem kellett vinni magunkkal a kórházba.

2014. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!