Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora bőröndben készítettéte...

Mekkora bőröndben készítettétek össze magatoknak a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 36. hétben és most már lassan össze kéne állítanom a csomagomat. Nem túlzás, ha a nagy utazó bőröndbe pakolok? Szerintem kissebbe nem férnék bele...
2009. aug. 31. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem túlzás.

Én is abban vittem és alig fértem el benne igy is :))

2009. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is most fogok összepakolni, nekem két pakkom lesz, egy nagyobb,megy egy kisebb. Adtak listát a kórházban a szükséges dolgokról, A4-es lap tele van vele.

Nálunk úgy kérték, hogy külön csomag legyen a szülőszobára, papucs, hálóing, törülköző, ásványvíz, stb.


A másik csomag meg már alapból attól hatalmas, hogy viszem a betéteket, pelenkát, ez betölti a fél bőröndöt.

Szerintem ne izgulj a csomag mérete miatt, ez legyen a legkisebb gondod.

2009. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El tudnátok küldeni nekem is azt a listát, mert én nem kaptam !

Előre is köszi!

2009. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kérhetném a listát? Már össze vagyok pakolva, csak hátha van ami kimaradt.... Köszi!

39 heteske

2009. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérlek ,ha tudjátok tegyétek fel ide is, ne csak az e-mailekre küldjétek el, mert én is szeretném elolvasni, de gondolom ezzel többen is így vannak. Úgy látszik, hogy nem minden kórházban adnak.


Előre is nagyon, nagyon köszönöm(-:

2009. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!