Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csutortokon ugy nez ki megindi...

Csutortokon ugy nez ki meginditjak a szulest infuzioval.3cm-re vagyok nyitva, burkot 5cm-nel repeszt az orvosom, EDA-t kapok a burokrepesztes elott. Utanna olvastam, tenyleg annyira rossz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint az eda, vagy a burokrepesztés? Utóbbi nem érezhető.
2014. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A burokrepesztésből semmit nem lehet érezni. Utána elkezd csorogni a magzatvíz, az olyan kicsit, mintha pisilnél, csak ezt nem lehet visszatartani. :)
2014. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az infuzioval kezdik es amig nem tagulok ki, hogy ve tudjak adni az EDA-t erre az idoszakra gobdolok. Tenyleg olyan rossz az infuzio bekotese utan?
2014. jún. 2. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi van az infúzióban. :) Bár gondolom oxi… :(
2014. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az oxival az a "baj", hogy hirtelen, a semmiből csinál nagyon erős, nagyon intenzív fájásokat, nincs fokozatosság, mint amikor magától indul be a szülés fájásokkal. Ezért jó, ha kérsz és kapsz mellé fájdalomcsillapítást. Ettől függetlenül EDA nélkül is kibírható ám. Ne izgulj, minden rendben lesz és hamarosan a kezedben foghatod a kisbabádat!!
2014. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen fajdalomcsillapitot kell melle kerni?
2014. jún. 2. 17:47
 7/8 A kérdező kommentje:
infuzioba adjak azt is
2014. jún. 2. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5-ös az EDA-ra gondolt.
2014. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!