Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet igy baj a szülésnél? én...

Lehet igy baj a szülésnél? én félek.

Figyelt kérdés
Minden vizsgàlatnàl elmondja az orvosom az aggodalmàt, hogy hogy fogok én megszülni, mert sajnos elég szűk a hüvelyem(ami gàtmetszéssel orvosolhato tudom) és a csontom is szűk...azt mondta probalkozunk természetes úton és ha nem megy akkor csàszàr...én meg be vagyok sz..va mi lesz ha a baba màr a szülőcsatornàban van csak nem fér àt?hogy veszik ki onnan??tudom hogy bizni kell a dokiban de miert nem lehet csàszàr???ha eleve aggodalma van...nekem ez nem proba!!!
2014. jún. 3. 16:25
 1/8 ivilicious ***** válasza:
Én egy mini tamponnal is küzdöttem, még sem kaptam ilyen szavakat a dokitól..ne parázz.
2014. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, hát azért nem értem, miért idegesít ezzel folyton az orvosod! Én sem vagyok valami széles,de kifért a babám, nem is tartott sokáig, szóval szerintem se félj ettől.
2014. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyik kedves tanarnom meselte hogy az orvosa ugyan ezt mondta neki. Otthagyta, keresett egy masik orvost. Megszulte termeszetes uton a fiat nem volt gond. Raadasul egy keskeny csipovel rendelkezo max 45 kg-s norol van szo...
2014. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanigy voltam mint te. Nekem egy szuleszno ismerosom is mondogatta mar reg, hogy en biztos nem fogok tudni huvelyi uton szulni, mert olyan a testfelepitesem. Aztan mikor terhes lettem, akkor az orvos is vegig ezt mondta. Es hogy persze megprobaljuk azert ermeszetes uton, de szerinte nem fog menni. Es igy is lett. 11 ora vajudas utan csaszaroztak meg. Azt is elmondta, hogy ha leszek meg terhes, akkor 90%, hogy annak is csaszar lesz a vege.

Ne aggodj, tudjak ok mi a dolguk! Es nem riogatni akar, hidd el, csak nem egy not latott mar! Nem fogjak hagyni a szulocsatornaba kerulni, ha ugy all a helyzet. Kozben ugyis folyamatosan vizsgalnak. Ne aggodj!

2014. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.nem akarom az orvosom otthagyni csak tényleg inkàbb ne mondanà.De kb 1éve ezzel "szekàl" tehat még a terhesseg előtt...mondjuk a sex is elég fàjdalmas a szükösseg miatt...tehàt igaza van tényleg szűk!de probàlok pozitiv lenni:-)
2014. jún. 3. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek riogat az orvosod. Oké, létezik olyan, hogy téraránytalanság miatt nem fér ki a baba, de azért azt UH alapján lehet látni. Olyat viszont még nem hallottam, hogy valakiből egy átlagos, mondjuk 3 kg-os gyerek úgy jött volna ki, hogy szanaszét szakított maga körül mindent. Esetleg ha a feje mellett volt a keze.


Gondolhatod mekkora lehet a medencém (is) 43 kg-mal, mégsem volt semmi gond. A fájdalmas szexet meg próbáljátok sikosítóval orvosolni.

2014. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szuk volt extremen a huvelyem, egy gyerekkori serules miatt, a szex is fajt, de az orvosom inkabb biztatott, mert teraranytalansag nem allt fent (az ugye csonttol es gyerek meretetol fugg). A huvely egy izomzat, tud tagulni. Nekem egyebkent a gatmetszes es varras megoldotta a korabbi problemamat, aranyba ontenem a doki kezet. Ne izgulj ezen!
2014. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A dokid rombolja az önbizalmad, mert kényelmesebb neki a császár. Lehet lepontozni, de ez egy gerinctelen orvos, aki menne nyaralni, nekem ez a véleményem.
2014. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!