Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Párom álapotos és félek a...

Párom álapotos és félek a szülésnél hogy bepánikolok. Ha velevagyok minden vizzgálaton ez erösit? Vagy valyon megerösitti a lélem és elályulok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy:))) Most kiért is kell aggódnunk valójában?? El ne ájulj, mert szüksége van rád, erősnek kell lenned, LÉGY FÉRFI!!!!!
2008. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Hány éves vagy ilyen helyesírási hibákkal? Vagy a nagy ünnepléstől hogy apa leszel így sikerült? Egy pánikoló apukát nem nagyon szeretnek a szülőszobán.
2008. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nehezedre esik is, de a szülőszobán ki kell tartanod, gondolj arra, hogy most neked kell támogatnod a párodat, és nem fordítva. Hihetetlenül rossz lenne neki, ha közben elájulnál, mert akkor nem elég, hogy fájdalmai vannak, még érted is aggódnia kell.

De egyébként szerintem ne parázz annyira. Nem folyik ott annyi vér sem, mint gondolnád, meg különben sem kell odanézned.

2008. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szombaton szűlt a feleségem,én is így voltam,már a tüdőszűrön is paráztam azelött.Végigkisértem minden vizsgálatra,így enyhültek a tüneteim.A szülésnél bent voltam és támogattam őt,ha furán éreztem magam kicsit kiléptem a szobából,nem kell pánikolni!
2008. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj mert nagyon fontos hogy segítsd őt, a szülési fájdalmak embertelen kínok, úgyhogy igyál jó sok kávét meg energia italt és minden pillanatban állj mögötte! A pánikodat meg úgy tudod leküzdeni, hogy rengeteget olvasol a várandósságról, a vajúdásról és magáról a szülésről. Kísérd el a párodat a szülésre felkészítő tanfolyamra és mire helyzet lesz te leszel a világ legrátermettebb kispapija. Legalábbis az egyik:)
2008. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

én aztmondom ne menj be!

az én férjem sem akart bejönni és végül én mivel szerettem volna aztán már beakart és végül nemjött be. és igyvolt jo nekem is jobb volt pedig aztmondta előtte hogy jolenne ha bejön de jovolt igy. és neki is. ha ettől már most félsz akor inkább ne. még megijeszted a z anukát is

2008. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tényleg fáradt vagyok amugy 22éves!köszönöm megprobálom hátha be tudok én is vele meni!!Ui.nem tökéletes a helyesirásom bocs csak alig látok!!!
2008. aug. 19. 06:50
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem akart először bejönni velem,majd eljött egy vizsgálatra és már szinte jobban várta őket,majd egyértelmű volt,hogy jön szülni.Igaz császár lett nekünk,de egy ablakon keresztül látott,nem félt,ő volt a legboldogabb apuka a világon és mondta megbánja ha nem látja a fiát egypercesen:)5hetes baba mamája
2008. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ezer bocsi!!!!! :))) Hanyadik hétben jártok? Gondolom még az elején. Lesz még időd szoktatni magad a gondolathoz. De ha nagyon azt érzed,hogy nem bírnád nem hiszem hogy érdemes eröltetni. Nekem van olyan ismerősöm akit eléggé megviseltek a látottak. Beszélgess erröl a pároddal,és majd kialakul. Mégegyszer bocsi! :) Boldog babavárást!!!!
2008. aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak olyan anyukák, akiknek jobb volt egyedül a szülőszobán, de velem bent volt a férjem, és nem tudom, hogy tudtam volna végigcsinálni nélküle. Az az élmény sokkal jobban összekovácsolt minket.
2008. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!