Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenhol olyan bunkók a...

Mindenhol olyan bunkók a csecsemös növérek vagy csak Kistarcsán?

Figyelt kérdés
Én 5 éve szültem a kislányom és már akkor is olyan utálatosak voltak.Most úgy hallottam hogy még rosszabb a helyzet.Egyenesen fel voltak háborodva ha bevittem pár percre a babát,mondjuk még elszaladtam zuhanyozni.Arról nem is beszélve,hogy szülés után már egy órával átvittek az osztályra és rögtön be is hozták a picurt.Azt mondta a csecsemös hogy csináljak vele valamit mert megállás nélkül ordít.Hétfö este 7 órától kedd reggel 8.24 percig vajudtam.Hulla voltam.Onnantól kezdve a 3 napban még benn voltam talán összesen ha 5 órát aludtam.De be a csecsemösnek akkor sem vihettem be a picurt.De nem bánom. Megérte a szenvedést.Csak azt nem értem hogy ilyen emberek minek mennek a csecsemö osztályra dolgozni ha szemmel látható hogy utálják amit csinálnak???
2010. jan. 1. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Én akkor lettem volna kiakadva, ha nem hozzák be egyből a picurt! Bármilyen fáradt, kimerült voltam, csak arra tudtam gondolni, hogy végre velem van.

Gyöngyösön szültem, ott minden csecsemős nagyon kedves és segítőkész volt, megmutattak mindent - pelenkázás, szoptatás, fürdetés, köldökcsonk ellátása stb. Ha hallották, hogy sír a baba, egyből jöttek be, hogy kell-e segíteni.

2010. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pécsen sem valami bájos csecsmösök vannak.....

nem mutattak meg semmi, mindenki mást mondott ha azt csináltam amit a reggeles mondott akkor leb@szott az éjszakás hogy miért úgy csinálom...

nem volt tejem a gyerek 3 napig csak vizet kapott már vele sírtam, ha be akartam vinni éjjelre hogy a szobatársak tudjanak pihenni, erre leszidtak, hogy nem látom, hogy már nincs hely az én gyerekemnek, ha fürödtem akkor is 2 perc után üzengettek hogy igyekezzem mert ordít a gyerekem meg hasonlok.

császárral szültem nem tudtam olyan gyorsan mozogni, de elvárták, hogy hajnalban ugorjak a gyerekhez mondtam egy pillanat nem hogy segített volna lerakta az ágyra a picit és ott hagyott...

én alig vártam hogy eljöjjünk többet sírtam abba a 3 napba mint 3 év alatt....

szörnyűek voltak

2010. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon se a legkedveseebbek. De azért köztük is van kivétel.De a legtöbbjét kirúgnám.
2010. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Cegléden is.Rossz szemmel nézték ha beadtam nekik mikor mentem zuhanyozni.Nem mutatak nekem semmit,még a szopizásnál se segítettek,hiába kértem a nővért.Leszídtak hogy véres lett az ágyneműm, undok banda volt,és szívből reméllem hogy egy napon a számukra fontos eseményeket is tönkre teszi majd valaki!!!
2010. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóval egyet értek. Nekem sincs jó véleményem a miskolci csecsemősökről. Nekem úgy kiszárították a gyereket, hogy 1 hétig a GYEK-ben volt, császárral 3 óránként jártam szoptatni. Nagyon élveztem.....

Én sem értem, hogy minek választják ezt a foglalkozást, ha beleszarnak az egészbe. Én tudom magamról, hogy nem lenne türelmem hozzá, így eszem ágába nem jutna csecsemős nővérnek menni. Ennyi.

2010. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az István kórházban is eléggé bunkók sajnos! Tőlem szülés után elviték a babámat, és senki semmit nem mondott, hogy miért nem kapom meg. A doki miközben varrt, mondogatta, hogy semmi baj nincs stb. de tudtam, hogy mások már varrás közben szoptathatják a babát, én meg csak egy gyors puszira kaptam meg. Reggelig vártam, mire hozták (8 óra mulva), és az volt a legrosszabb, hogy azt sem tudtam hova vitték, mert nem ismertem semmit ott a kórházban, szobatársam egy volt, ő aludt. A nővérpultnál nem volt senki akitől megkérdezhettük volna, így a férjem is úgy ment haza, hogy nem látta a babát mégegyszer.:((

A másik, hogy ígérgették, hogy megmutatnak mindent, ha én arra vártam volna, akkor a babám nem lett volna bepelenkázva...

Így a szobatársam mutatott meg mindent, akinek míg élek, hálás leszek, mert nagyon segítőkész volt!:)

2010. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

13:46-os vagyok megint.

Azt azért hozzátenném, hogy 5 évvel ezelőtt a régi Vasgyáriban szültem. Ott mindenki normálisan állt az emberhez. Kezdve a takarítónővel, nővérekkel, csecsemősökkel. Az orvosokról nem is beszélve. "Összevonták" a Semmelweis kórházzal, de mindenki a régi "vasgyáris" dolgozókat dicséri!! Ezen el kéne egy kicsit gondolkodni a többinek!!!!

2010. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
én siofokon szültem ott nagyon aranyosak a csecsemős nővérkék segítőkészek nagyon jól bánnak a babákkal és a mamákkal
2010. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én Szekszárdon szültem császárral. Ott rendesek voltak a nővérek, bármikor be lehetett adni a babát, sőt ha éjszaka szerettünk volna pihenni, akkor este beadtuk és éjszaka a többi babával hozták szopizni, majd visszavitték.
2010. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Margitban is borzasztó az összes. Mikor segítséget kértem, hogy hogyan szoptassak, mert első babám volt, akkor szinte hülyének nézett,hogy ilyen sz'r anya vagyok hogy ez nem jön zsigerből... A másik pedig, hogy egyik azt mondta, hogy minél többet legyen cicin, mert akkor indul be a tejem,aztán másnap a következő lebaszott,hogy miért van ennyit cicin, mert ez így nem jó?!??!?!...... Szóval ennyit a babás nővérekről...
2010. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!