Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenhol olyan bunkók a...

Mindenhol olyan bunkók a csecsemös növérek vagy csak Kistarcsán?

Figyelt kérdés
Én 5 éve szültem a kislányom és már akkor is olyan utálatosak voltak.Most úgy hallottam hogy még rosszabb a helyzet.Egyenesen fel voltak háborodva ha bevittem pár percre a babát,mondjuk még elszaladtam zuhanyozni.Arról nem is beszélve,hogy szülés után már egy órával átvittek az osztályra és rögtön be is hozták a picurt.Azt mondta a csecsemös hogy csináljak vele valamit mert megállás nélkül ordít.Hétfö este 7 órától kedd reggel 8.24 percig vajudtam.Hulla voltam.Onnantól kezdve a 3 napban még benn voltam talán összesen ha 5 órát aludtam.De be a csecsemösnek akkor sem vihettem be a picurt.De nem bánom. Megérte a szenvedést.Csak azt nem értem hogy ilyen emberek minek mennek a csecsemö osztályra dolgozni ha szemmel látható hogy utálják amit csinálnak???
2010. jan. 1. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar szokás, nem tudom miért kell olyan szakmát választani ahol a szakma alapvatő veljáróját ki nem állhatják. (pl eladó-vevő, csecsemősnővér-síró csecsemő, nővér-beteg stb)

Fehérváron szintén ilyenek. Az jó ha veled van a baba, nekem császár után 6 órával tették le mellém a picit (még mosakodni sem kelhettem fel), reggel hatkor és tizenegy óra felé jöttek arra újra. Addig szerencsétlen ott feküdt az ágy szélén a karomon én moccanni sem mertem nehogy leessen. Néha felsírt, sirdogált egy picit aztán visszaaludt.

2010. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hu, ezeket a tapasztalatokat olvasva orulok, hogy szules utan max 12 oraval otthon leszek a picivel! Tenyleg tipikus Magyarorszag, amiket irtok, sok ember zero buszkeseggel vegzi a munkajat. Na de pont a csecsemosok, ahol annyira fontos a jo szo es a segitseg/tanacsok...
2010. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A Margitban is borzasztóak!Semmi segítséget nem kaptam tőlük.Szerencsére a szobatársnőmnek a második babája volt,így ő mutatott meg mindent.Anya mesélte,hogy amikor engem szűlt 23 éve itt,nagyon aranyosak voltak,mindenkit megtanítottak szoptatni,fejni,nem voltak elszállva maguktól,mint a mostaniak.
2010. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagykanizsán is nagyon bunkók.. a gyerek osztályon és a csecsemőknél is! Már elegem van belőlük.. persze van 1-2 kivétel
2019. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!