Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez azért lehet mert tágultam...

Ez azért lehet mert tágultam már valamennyit?

Figyelt kérdés

Vasárnapra vagyok kiírva.Nem igazán voltak jósló fájásaim.Egyszer kb 1hónapja és most 2napja.A 2nappal ezelőtti elég kellemetlen volt már....Nem erős,de...Aztán estére elmúlt és azóta semmi.

Viszont tegnap óta alig bírok ,menni mert annyira fáj a medence csontom és ott lent ,,punci csont,, :)

Nem tudom hogy hogyan fogalmazzak olyan mintha szét lenne ott csúszva minden és nem akarna egybetartani....Nem tudom értitek e.Mintha már nyitva lennék.

Ez az érzés lehet ettől.

Fájdogált már ott lent rég óta de az nem ilyen volt,akkor gondolom rendeződött ott is minden,készül a szülésre...

Sajnos a dokim a 36.hét után már nem csinál vizsgálatot,csak NST.Vasárnap a kiírt napon fognak vizsgálni a kórház ambulanciáján,ahova menni kell onnantól.



2014. jún. 6. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A tágulást nem lehet érezni. A medencéd igen, tágulhat, de ez nem jelenti, hogy a méhszáj is.
2014. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt éreztem vasárnap estétől, utána elment a nyákdugó, görcsölgettem, másnap délelőtt kint volt a fiam.
2014. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Én sem úgy gondoltam,hogy maga a tágulást érzem,hanem amit érzek az azért van mert tágulok...

A babához gratulálok :)

2014. jún. 6. 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt érezheted, hogy készülődik a baba (beilleszkedett a buksija) és a te tested is. Hogy ez valós tágulást jelent, azt így nem lehet tudni. Furcsállom, hogy a dokid a 36. héttől nem vizsgál, mert pont ez a vizsgálat adhatna neked választ a kérdésedre! Nálunk nem hogy nem,hanem sűrűbben (hetente, kéthetente) vizsgál a doki.


Könnyű szülést kívánok!

2014. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!