Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit szokás most fizetni...

Mennyit szokás most fizetni szüléslevezetésért orvosnak Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem mondott az orvos tarifát, terhesgondozáskor többször nem fogadott el pénzt, bármikor kereshettem, problémás terhes vagyok, volt h majdnem koraszültünk és megvárt. 10.000 Ft-ot szoktam neki alkalmanként adni, érvényes még a terhesgondozás tízszerese felállás v többet szoktak már kapni? Nincs nála szült ismerős, nincsenek konkrét tarifái.
2014. jún. 6. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nemrég szültem, amennyire sikerült körüljárnom a témát, arra jutottam hogy a 10-es szorzó már nem "érvényes". Budapesten olyan 50-100 között szoktak adni de én végül rákérdeztem a dokimnál, hogy nála mi a szokás.
2014. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. jún. 6. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez elég tág: én dokim Pesten 80-ért vállal (ő megmondta kérdésemre) és ő nem számít drágának.

Előtte a Péterfy kórházban akartam szülni, és ahogy neten érdeklődtem és ismerősöktől, hogy mik a különböző orvosok tarifái, sok 150.000 es tarifát hallottam. Na, nem ott fogok szülni:-)

Szóval ahogy én hallottam, a 80-150 közt bármi lehet.

2014. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2014. jún. 6. 20:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 60ezret adtam az orvosomnak, 11ezer/alkalom jártam hozzá terhesgondozásra
2014. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hatvanat akart adni a férjem de azt mondta az orvos a nyolcvan is kevés lenne, mellesleg hozzá jártam terhesgondozásra 15 ezer volt egy alkalom az utolsó két hétben minden nap kellett menni hozzá, előtte való két hétben meg minden másnap, teljesen beparáztatott minket, holott semmi baja sem volt a gyereknek.
2014. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok az orvosnak:-S Örülök, h semmi baj nem lett. Így akarta feljebb tornázni a díjat? Antipatikus.
2014. jún. 6. 21:04
 8/16 anonim ***** válasza:
6 hete szültem a Margitban. Választott dokim volt (már nagyon bánom, hogy őt választottam)nála 100.000 volt a felkért szülés, de szülésznőt is fogadtatott velem és úgy diszkréten közölte is, hogy 30.000 alatt "nem illik" a szülésznőnek adni...
2014. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én 15 ezret fizettem a magánrendeléseken, a doki a szülésre 80-at mondott, de azt mondta, hogy ha soknak érzem, akkor amennyit szeretnék, a lényeg, hogy jó szájízzel távozzak.
2014. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Sajnálom, h negatív élményt okozott az orvos. A szülésznő az egy külön téma, nekem a védőnő mondta, h a szülésznő az orvos fele.
2014. jún. 6. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!