Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit szokás most fizetni...

Mennyit szokás most fizetni szüléslevezetésért orvosnak Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem mondott az orvos tarifát, terhesgondozáskor többször nem fogadott el pénzt, bármikor kereshettem, problémás terhes vagyok, volt h majdnem koraszültünk és megvárt. 10.000 Ft-ot szoktam neki alkalmanként adni, érvényes még a terhesgondozás tízszerese felállás v többet szoktak már kapni? Nincs nála szült ismerős, nincsenek konkrét tarifái.
2014. jún. 6. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én orvosom megmondta kérésre, hogy 100.000 a szülés és 10.000-t "illik" adni a szülésznőnek. Azért "csak" ennyit, mert a doki végig bent van. Mindenben számíthattam rá, bármikor hívhattam. 6000 volt egy alkalom vizsgálat nála magánrendelőben, de a végén mikor túlhordtam a lányomat, nem fogadott el pénzt, egy vagyon lett volna, mert 2 naponta mentem.


Szerintem ha nem mond árat, akkor olyan 50-100 között adnék. A 150.000 nekem irreálisan sok.

2014. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
1-9. Rendes doktor bácsi, tartsd meg a köv gyerekhez is:-)
2014. jún. 6. 21:12
 13/16 A kérdező kommentje:
11. A tiéd is korrekt orvos, köszönöm.
2014. jún. 6. 21:14
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondott arat.februarban szultem,10ezer volt a maganrendeles, 100at adtunk.szuleszno sem mondott arat neki 60at.kicsit sokalltam de vegulis megdolgozott erte.kozel 4kg baba gatvedelemmel.
2014. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Péterfy, második baba. doki 50, szülésznő25. semmi rosszallást nem éreztem a pénz végett!Nem is mondanak árat, pedig kérdeztem...
2014. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld pacsik.

Igazából én ahogy olvagtattam megijedtem, h kevés lesz a tízszerese, de ezek szerint ez reális továbbra is.

2014. jún. 7. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!