Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ezek már rendes...

Szerintetek ezek már rendes szülési fájások lesznek?

Figyelt kérdés

Június 8ra vagyok kiírva,tehát holnapra.

1 hónapja volt egy délután mikor fájt a pocak,de összevissza.

És most szerdán is ugyanígy.Ezeket én jóslófájásoknak tudtam be.

Ma hajnalban 4elött elmentem wc-re és akkor láttam,hogy barnázok...

Visszafeküdtem,és nem sokkal rá jött is az első fájás.Elég erős,egyáltalán nem olyan mint a jósló volt.Ezzel még nem foglalkoztam. De később jött még egy.Na,mondom mi ez???

De aztán próbáltam visszaaludni.De jött megint,ránéztem az órára és vártam,a következő pont rá 10percre aztán megint 10 és megint 10......

Voltam már zuhanyozni is,de nem múlt el.Valamelyik annyira erős,hogy összekel szorítanom magam,csukva tartani a szemem.Van ami ennél gyengébb,de az is jól érezhető.

Ha fekszem akkor nagyon fáj,ha mozgok tűrhetőbb,de megkel állnom akkor.

A 10perc nem mindig 10perc,van mikor 9 van mikor 11 de volt,hogy 8 percre jött.Kb 30másodpercig tart.

Azóta is barnázok,nyakdugót még nem vettem észre,hogy elment volna.Szerintem ezek nem jóslók már.Véleményetek ez alapján?



2014. jún. 7. 08:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szülni fogsz. Nálam is így kezdődött anno. Könnyű szülést kívánok.
2014. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
sztem is itt az idő,nálam is így kezdődött,csak 2-3 percesek voltak rögtön. sok sikert, ügyes legyél!
2014. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ha menne a hasad,az is jel. mielőtt kiért hozzánk a mentő,szaladnom kellett a wc-re. akkor figyeld a nyákdugót is! izgulok! :)
2014. jún. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,és a biztatást.Bízom benne,hogy tényleg szülés lesz a vége :)

De a kórházba még nem merek bemenni,várunk még.Legalább addig míg 5percesek nem lesznek.

2014. jún. 7. 09:03
 5/22 anonim ***** válasza:
Ez az lesz szerintem is. :) Konnyu es gyors szulest, es gyonyoru szules elmenyt kivanok. Hajra anyuka! :)
2014. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én a helyedben indulnék, meleg van, és semmi sem garantálja, hogy tankönyv szerint lassul az időd. Lehet, a következő fájások már 5 percenként jönnek.

Ahogy írod, nem múlik.

Csomag útra készen, induljatok!

2014. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szívem szerint már indulhattunk volna rég,de félek,hogy hazaküldenek.Annyian jártak már így.....

Most az utolsó fájásnál azt hittem vége nem lesz több.Több mint 20percig leálltak a fájások,aztán most jött egy nagyon nagyon erős,kőkeménnyé vált a hasam.

Kíváncsi vagyok mikor jön a következő....

2014. jún. 7. 09:19
 8/22 A kérdező kommentje:

Most jött 10percre rá.Mi lehetett az a kihagyás?

Ugyan abban a pozícióban ültem itt a gépnél akkor is.

Amúgy mindenünk összekészítve csak indulni kell.

2014. jún. 7. 09:26
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem rendszertelenul jottek es ha nem megyek be itthon szultem volna :) inkabb menj be :)
2014. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is induljatok.És ne feletkezz meg rólunk,irj majd :)
2014. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!