Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után természetes...

Császár után természetes szülés 3,3mm hegvastagsággal?

Figyelt kérdés

37hetet töltöttem csütörtökön ,szóval másfél hete volt 3,3mm.doki szerint teljesen jó és simán szülhetek spontán.én viszont pont az ellenkezőjét olvasom mindenhol,hogy 3mm körül már nem engedik.egyébként mostanság sokat szúr a hegem és ha a kiírt időpontig nem indul be a szülés akkor azon a napon császároznak.Egyébként én nyugodtabb lennék ha császár lenne.

Mit gondoltok??


2014. jún. 7. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló szám volt nálam is. Indították a szülést,elfolyt a magzatvíz,a doki megvizsgált és középen egy helyen nagyon fájt,ahol megérintette,így sajna ismét császár lett :/ A műtét végeztével mondta is,hogy még jó,hogy megműtött,mert nagyon vékony volt a heg. Szó,mi szó,majd a fájásoknál kiderül,hogy bírja a heged.
2014. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vajúdásnál nálam is nézte a doki, nekem is szúró fájdalom volt, mi is mentünk a műtőbe.

Mond a dokidnak, hogy szúr és fáj a heged, ha beindul a vajúdás, a szülésznőnek, ügyeletesnek is mond!

2014. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Van egy ismerősöm, aki császár után simán szült. Azt nem tudom milyen volt a hegvastagság, de a doki nem nagyon javasolta neki. Végül meglett a baba természetes úton, gátmetszés nélkül, viszont a betapintásos vizsgálatnál kiderült, hogy egy részen szétnyílt a méh. Altatták, és megműtötték. Azt mondta, hogy még így is megérte, mert simán szülte meg a babát, de azért ez rosszabbul is végződhetett volna. Na meg így a sima szülés után ugyanúgy felvágták (jó talán nem ugyanúgy, de akkoris)
2014. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!