Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves anyukák, van aki...

Kedves anyukák, van aki szívritmuszavarral vagy szív be-be dobbanásokkal természetes úton szült?

Figyelt kérdés
A ti szülésetekre lennék kíváncsi. Nem féltetek hogy a kitolásnál ahol erősen kell nyomni kijön a ritmuszavar? nekem VES és SVES ritmuszavaraim (extrasytolék) vannak és a kardiológus azt mondta szülhetek természetes úton, de félek.

2014. máj. 22. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ritmuszavarom van már évek óta. Természetes úton szültem és semmi gond nem volt. Nem jött elő.
2014. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezektől egyiktől sem kell félni, mert veszélytelenek és inkább nyugalomban jelentkeznek. Nekem is rengeteg extrám volt terhesség alatt, császárom volt (nem emiatt), és az őrzőben is rengeteg extrám lett, de elmúlt pár óra után. Semmi sem történt.
2014. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül is természetes úton szültem és nem volt gond :) Köszönöm a válaszaitokat!
2014. máj. 31. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gratulálok!! :)
2014. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!