Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan szóltok a párotoknak...

Hogyan szóltok a párotoknak ha megindul a szülés? Mit mondanátok? Kinek milyen tünetei voltak amikor megindult a szülés? Akkor távozik a nyákdugó ha teljesen nyitva vagy?

Figyelt kérdés
39+3hetes vagyok.1 ujjnyira vagyok nyitva ma hajnalban vizsgáltak mert vérezni kezdtem,de haza is küldtek.Megnézték a szívhangot aztán mehettem haza.
2010. jan. 1. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
pár óra és apa leszel!
2010. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szóltam? :) Hát így: Apa, hozzad a sluszkulcsot és vedd a cipőd, megyünk szülni. (hajnali 5-kor). :) (egy éve volt)
2010. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat, azért kérdeztem,mert az első babát várjuk.Párom nagyon aggódós típus és ezért is kérdeztem.


Volt valakinek fehéres folyása amire kapott hüvelykuppot és nem használt neki?


Kaptam valami k betűs hüvelykupott amit este 10kor kellett feltenni,de ma hajnalba be kellett mennünk a kórházba,mert véreztem és azt mondták,hogy írnak fel valami erőset mert kimarta és azért volt a vérzés.

2010. jan. 1. 23:39
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így: hozz egy törölközőt gyorsan... :) Elment a magzatvíz, míg készülődtem, ott toporgott és olyan édesen izgatott volt :) Végig velem volt, még cigizni is alig ment ki, pedig 13 óra múlva lett meg a babánk. :)
2010. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a többire is legyen válasz:


Szülés elött közvetlenül sürüsödnek a fájások (5 perces) és távozik a magzat víz, bár ez bizonyos esetben nem vehető észre.

A nyák dugó sokkal elöbb (napokkal) is távozhat akár tudtommal.

2010. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Csak lazán, nyugodtan! :) Nekünk is első baba volt tavaly ilyenkor.


Van egy aranyos sztorim, leírom... Egyik ismerős lány szülni készült és éjjel ébresztette a férjét, hogy szülés van. A férje (mivel autójuk nem volt) izgatottan felhívta a TŰZOLTÓKAT a mentők helyett... :) És hadarta, hadarta, hogy mi a helyzet...


A vonal végén valaki megszakította: Elnézést uram, ez a Tűzoltóság, de mivel minden adatot elmondott, máris értesítjük a mentőket, és könnyű szülést kívánunk a feleségének! :) (megtörtént eset, és tényleg kiküldték nekik a mentőket).

2010. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megböködtem éjszaka, hogy fájásom van, erre ő aludt tovább, hogy jól van. :S Reggel, mikorra indulni kellett, fel is ébredt a kis kedves. A második babánál este volt az első fájásom, úgyhogy nem is hagytam elaludni.
2010. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálunk a feleségemnek én mondtam, hogy "most már aztán befelé a kórházba", mert nem akarózott elindulni neki. Miután beértünk 10 perc múlva már szülőszobán voltunk. :)
2010. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez aranyos és humoros.Köszi.Családba mindenki elmesélte milyen a terhesség és a szülés,de ebből én még nem tudtam meg milyen,de most majd megtapasztaljuk.Kicsit félek,hogy mennyire fog fájni,de inkább attól,hogy a párom ki e bírja majd,mert bent lesz velem.
2010. jan. 1. 23:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mint férfi ember mondom: kibirja csak maradjon a fejednél és nem lesz baj. ;-)
2010. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!