Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tobbcsaszaros Anyukak, mennyi...

Tobbcsaszaros Anyukak, mennyi ido telt el a szulesek kozt? Minden rendben zajlott? Nem volt komplikacio? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

3 év 8 hónap.

Az első sürgősségi volt, a második az első miatt programozott.

Nem volt semmi gond az első után sem, a második után meg főleg nem. Sokkal gyorsabban, és könnyebben épültem fel, tejem is rendben volt mindkettő után (a nagy 1,5 évig cicizett, a kicsi még csak 8 hónapos, és még cicizik)

Persze az első pár nap (leginkább csak a kórházban töltött idő) pokoli volt mindkettő után, de csak a rettentő kényelmetlen kórházi ágy miatt.

2014. jún. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és egyik barátnőmnél csak 17 hónap van a két császár között, nála is rendben volt minden.
2014. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 honap van a ket baba kozott, es nem volt semmi komplikacio. Harmadik babat is tervezunk, o mar biztos, higy csaszaros lesz.
2014. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2év 9 hó van a két fiam közt. Az első 2 évig cicizett, a második még csak 5 hetes, de sztem ő is fog sokáig. Nekem a második sokkal könnyebb volt. Tudtam mire számíthatok, mi vár rám,persze nem fájt kevésbé,de valahogy mégis simábban ment. Szivárgott a víz,este 7-kor bementünk, és 9 53-kor kinn volt a kisfiam. Nagyon nagy babának ígérkezett, nagy mellkassal, nagy buksival,simán 4 kg fölé saccolta mindenki, ezért is lett a második is császár (3530)aztán kisebb lett mint az első (3690)
2014. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2,5 és szintén 2,5 év telt a császárjaim között.

Komplikáció nem volt, csak annyi, hogy a 3. műtét után nagyon nehezen épültem fel, 2-2,5 hónapig minden mozdulat kínszenvedés volt.

2014. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első után 16 hónap,a második után 3 év.semmi komplikáció nem volt és a felépülés egyre könnyebb volt. A kórházban az első császárosok csak lestek h en hogy szaladgalok a 3. Császár után.
2014. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi szepen, nekem is ketto volt 2ev kulonbseggel es szeretnenk majd harmadik babat...ezert erdeklodom, h mennyi kihagyas utan vallaltatok ujabb terhesseget...en is ugy voltam h a masodiknal mar tudtam mi var ram, de nem hiszem h gyorsabban felepultem, kb.ugyanugy...varom a tovabbi tapasztalatokat :)
2014. jún. 9. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első sürgősségi császár után a második rá 5évre volt.

Most várom a harmadikat 8év lesz a 2.után.

2014. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!