Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Délpesti vagy István kórház?

Délpesti vagy István kórház?

Figyelt kérdés

A délpesti kórház és az István között nem tudok dönteni,mármint hogy melyikbe szüljek.A Délpestiben minden tetszett, kivéve hogy elszigetelnek a családomtól 3-4napra,ez az egyetlen és legnagyobb gondom a kórházzal.11kor elviszik a babát és ha fejek le tejet akkor azt adják neki,így én pihenhetek egy kicsit,ami szülés után szerintem rám fog férni.(Egy ágyasba nem szeretnék menni)

Az Istvánban végig velem lehet a baba,amitől félek hiszen további 3 baba is.Viszont láthatom a családomat és ők is a babát.Ez jó de nem tudom hogy milyen szoptatni miközben tele a szoba idegenekkel.Továbbá az Istvánt nem ismerem,csupán hallomásból.

Tapasztalatokat kérnék ha lehet :)



2014. jún. 11. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is e kettő között vacillálok, az Istvánban született a kisfiam, volt jó és rossz tapasztalatom is.

Engem nem zavartak a látogatók, szoptatáskor az érdekelt a legkevésbé, hogy ki van a közelemben, de ott mindenki így volt vele, a látogatók diszkrétek voltak, sosem bámultak vagy ilyesmi. Én császáros voltam, és összesen hárman voltunk a szobában.

A baba végig velem volt, nagyon jó volt, hogy bejöhetett a férjem, anyukám, stb. (azért nem csődítettem oda az egész családot).

Rossz tapasztalatom a csecsemős nővérekkel volt, és azzal, hogy nagyon nehezen adnak pótlást, ha még nem indult meg, vagy nem elég a tej a babának és éhes.

A Délpestiről nincs tapasztatom, egyszer voltam ott uh-n, és nagyon nem tetszett az a része, de attól még a szülészet lehet, hogy jó, nem tudom.

Viszont elvileg ide tartozom, és még nincs fogadott orvosom, és már 19 hetes vagyok, gondolkodom, hogy esetleg a csepeli sztk-ból kérjek-e fel valakit.

2014. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én épp a Délpestiben szültem a fiamat 2012ben:) Szóval ha bármi kérdésed van vagy dokit szeretnél akkor írj priviben nyugodtan.Az Istvánban egyébként nem kimerítő nagyon hogy egész éjjel bent vannak a babák? Én a fiam születése után elképesztően fáradt és meggyötört voltam(hüvelyi szülésem volt).
2014. jún. 11. 15:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Ok, köszi :)!

Nem mindjárt szülés után hozták, ha jól rémlik annak sem, aki simán szült, azt hiszem pár óra múlva hozták csak oda a babákat.

Mondjuk én elég fáradt voltam végig, mert a kisfiam éhes volt és állandóan cicin volt szegény, de a többi baba nem volt zavaró, pedig többen is váltották egymást amíg bent voltam.

2014. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Párom az Istvánban szűlt, nekünk jók a tapasztalataink,és mivel apás szülés volt, így még jobb volt :) Az viszont igaz h ha kevés vagy nem indul meg a tej, akkor elég nehezen adnak a babának.
2014. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerkőcömet a Délpestiben szültem 2003-ban, imádtam a dokimat, nincsenek rossz emlékeim, kivéve az éjszakákat amikor bárhogy könyörögtem elvitték a fiam. Csak emiatt döntöttem úgy, hogy az Istvánban szülöm a lányomat most szeptemberben. Én pont azt nem szeretném, hogy pótlást adjanak és azt sem, hogy éjszaka elvigyék.
2014. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkét kórház mellett szólnak pro és kontra érvek.

Az Istvánban szerintem nem túl jók a körülmények:Zsúfolság,elég kényelmetlen kórtermek,a bababarát elnevezése ellenére sogornőmnek semmit nem segítettek,nem vették észre a vizitnél,hogy besárgult a gyerkőc,neki kellett felhajtania a gyerekorvost.Viszont egy nagyon jó orvosa volt(aki már eljött onnan).

Én is gondolkodtam rajtuk,sőt sokáig úgy is volt,hogy ott szülök,de a 25.hét körül mélységesen csalódtam az orvosomban,így végül más kórházban szültem.

2014. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Döntöttem maradok ismét a Délpestinél valahogy csak túlélem azt a 3-4napot,elszigetelve is.
2014. jún. 12. 08:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a délpestiben szültem 2012 szeptemberében.Nekem tetszett az hogy látogatók nem jöhetnek be és nem fogdoshatják végig az újszülöttet,jó az igaz hogy jobb lett volna ha a párom ott van velünk végig,de így csak a szobatársak előtt szenvedtünk egymásnak,császáros szoba! :)Az is jó volt legalábbis nekem hogy éjszakára elvitték,mert tudtam picit aludni(ha nem horkolt volna a szobatársam),mondjuk nekem extra sírós babám volt,eltelt hat hét mire kiderült hogy tejfehérje érzékeny,tuti már születése óta!Sokkal rosszabbra számítottam ami a kórházat+az ott létet illeti főleg én 5 napot voltam bent,a csecsemősök azokat kihagynám az életemből! :) Boldog babavárást!
2014. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Én is a Délpestiben szültem és én is 2012ben, csak márciusban.A látogatók nekem sem hiányoztak de a párom nagyon és most a kisfiam is itt van, sem ő sem a férjem nem láthatják napokig a picit csak egy üvegen keresztül,ez bánt.A csecsemősöket meg már akkor is helyre tettem,most sem hagyom majd magam :)
2014. jún. 12. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok igen a párom nekem is hiányzott,nekünk még sajna nem jött össze a második gyerkőc,de én is tartok majd a kórházi napoktól,hogy mi is lesz majd itthon a naggyal! :)
2014. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!