Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki másodszor is császárral...

Aki másodszor is császárral szült válaszolna nekem?

Figyelt kérdés

Mi miatt volt szükséges a császár és hogy alakult a műtét?Ugyanott vágnak? és a felépülés,-fájdalom mennyiben más,mint az elsőnél?Mire számítsak?

Köszi

38hkm


2014. jún. 12. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Fenyegető hegszétválás miatt lett ismét császár. Majdnem 4 év van a két gyerkőc közt. Ugyan ott vágtak,csak még hosszabb lett.Sokkal jobban és gyorsabban regenerálódtam,mint az elsőnél... :)
2014. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aHermann ***** válasza:

Szia!

A két gyerkőc között 20 hónap van. Átbeszéltük a dokival a lehetőségeket arra az esetre, ha megpróbálnám természetesen. Mindent átgondolva a császár mellett döntöttünk (valószínű, amúgy is császár lett volna, mert a végén a vérnyomásom a kritikus határon mozgott). Az első 3 nap volt ugye nehéz, de ezt még a kórházban töltöttem. Ott is napról napra jobb lett. Utána itthon úgy kellett leállítani, hogy pihenjek már. Sokkal gyorsabban regenerálódtam.

Igen ugyanott vágtak, és szebb hegem lett (az első nem forrt szépen össze).

2014. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnél sokáig vajúdtam, megcsászároztak, másodiknál nem indult be a szülés és ezért császároztak, sokkal könynebb volt a felépülés,nem voltam olyan fáradt, a tejem hamarabb beindult és sok volt (elsőnél alig volt,tápszer kellett) gondolom,mert nem vajúdtam! Orvos mondta ,hogy ugyanott fognak vágni, így kivágják az előző heget, a hossza is kb ugyanakkora lett.
2014. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!