Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szültem, de másodsz...

Császárral szültem, de másodszor hüvelyi úton szeretnék. Én mit tehetek a siker érdekében? Van itt olyan, akinek már sikerült?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért lett császár, mert nem tágultam. 1 ujjnyi volt a max.
2014. máj. 20. 13:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, van akinek sikerült! Szerintem ha nem tágultál akkor sanszos ,hogy másodszorra sem fogsz,vagy nagyon lassan,és császár után nem hagynak sokáig vajúdni! Én az elsőnél több mint két napot vajúdtam mire 2! újjnyira kitágultam, akkor burkot repesztettek onnantól gyorsan ment minden viszont császár lett,mert úgy feküdt a baba,hogy sehogysem tudtam volna megszülni. Másodiknál nem indult be a szülés,és mivel nem voltam kitágulva nem tudtak burkot repeszteni,így császároztak! Viszont amikor befektettek a kórházba,mondta az orvos,hogy épp akkor szült meg egy kismama császár után hüvelyi úton!
2014. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Másfél nap vajúdásom volt, 1 ujjnyira tágultam, burokrepesztés és oxi után is. Többször le is állt a szülés a kórházban, nagyon félek a kórházi körülményektől. Úgy érzem ezen még dolgoznom kell lelkileg. Köszi, hogy írtál!
2014. máj. 20. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem azért kellet császárral szülnöm mert a medencém nem akart kitágulni és mondta a doki h. következönek is tuti császár lesz mert nem tud tágulni.de mondjuk az más h. a méhszáj nem tágul de ez ugyis akkor fog kiderülni szerintem.

2014. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az első 1 nap és oxi meg burokrepesztés után se akart kibújni. Nem tágultam. A másodiknál csak burkot repesztettek de így se tágultam így mind a kettő császár lett. Most várom a harmadik babát. Ő már tuti császár. A másodiknál én szedtem homeopátiás bogyókat, málnalevél teát. De rám nem volt hatással.
2014. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!