Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki hasonló helyzetben,...

Van valaki hasonló helyzetben, vagy én vagyok a világon az egyedüli aki ezzel szenved?

Figyelt kérdés
10 hónapja hogy szültem,12 kg hiztam fel 2-lement azóta semmi,diétázok,tornázok olykor,olykor,de amióta megszültem nem eszek össze vissza, és odafigyelek mit eszek,de nem akar lemenni az a bizonyos 10-kg ha reggel éh gyomorral a mérlegre állok,1 kg kevesebb vagyok,reggelizek,egy kicsit és azonnal +1 -val több vagyok. Nem érzem jól így magam és vissza akarom kapni a régi alakom,KÖVÉREN BETEGNEK ÉRZEM MAGAM.:(

2014. jún. 12. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Attól lehet....én 6kg-val több vagyok, mint szülés előtt közvetlenül. Én is kivagyok tőle, szóval, nem vagy egyedül, sőt!
2014. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem elég olykor olykor tornázni, rendszeresen kell, legjobb lenne kocogni kicsit minden nap. Ha nem tudod megoldani a gyermekfelügyeletet addig az is jó, ha beszerzel egy szobabiciklit. Nem kell új, meg ilyen olyan pulzusmérős, szóval olyan sokat sem kell költeni rá. A diéta önmagában nem fogyaszt.
2014. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, hogy a szoptatás hogyan hat a nőkre. Én nulla testmozgással 12 kiló plusztól szabadultam meg a szopi idején, ja, és ettem is rendesen, mert az elején vacakolt a tejmennyiségem.
2014. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok. :( 3 hónapig volt tejem.
2014. jún. 12. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi én 15 kg vagyok több :( én is odafigyelek mit eszem, tornázok. De még szoptatok és amióta hazajöttem a kórházból egy dekával sem vagyok kevesebb... nagyon zavar de mindenki azt mondja hogy ha abbahagyom a szoptatást elindulnak lefelé a kilók.... hát reménykedek. engem is nagyon zavar de nem adom fel :D
2014. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
É ugyan már nem szoptatok,de ugyanez volt a téma,mint nálad.Hiába diétáztam,hiába mozogtam semmi eredménye nem volt.Meguntam,elmentem orvoshoz,aki elküldött endokinológushoz,és kiderült,hogy alulműködik a pajzsmirigyem,és azért nem sikerült lefogynom.
2014. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

27 hónapos a kisebbik gyerekem. 52 kg-ról indult a terhességem, 67-tel ért véget. Szoptatás alatt szinte végig 67 kg voltam, ugyanis sikerült visszahíznom. 2 hónapja megelégeltem ezt az állapotot és bekeményítettem.

Mivel akaraterőm az evés terén elég satnya, nem hagyományos fogyókúrát folytatok. Kb. délig kibírom, hogy ne egyek, ezért nem reggelizem. Ebédelni a szokásosnál kevesebbet eszem, de nem fogyókúrás kajákat. Vacsorára vagy salátát készítek, vagy azt eszem, amit a családom, csak jócskán csökkentett adagban. És a lényeg, hogy elkezdtem futni. 40 évesen, úgy hogy eddig csak a tornaórákon futottam. 3 km-rel kezdtem, most 5.5 km-t futok, hetente 3-szor.

Most 61 kg vagyok. Alakul.

2014. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Én irigyellek.

Rólam peregtek lefelé a kilók szülés után.

Pedig 30kg-ot szedtem fel az elsô terhességem alatt.

Most 10kg plusznál járok, de szerintem több nem is fog rám feljönni.

Sajnos én nagyon sovány alkatú vagyok.

Csak terhesség alatt tudok hízni.

:(

2014. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogyan diétázol? Miket eszel vagy éppen mik azok, amiket kiiktattál az étrendedből? a fogyás 70%-ban a táplálkozáson múlik, 30%-ban a mozgáson. Utóbbi inkább állóképességet növel, formál.


Ha szeretnél, írj nyugodtan privátban, megpróbálok segíteni. Én is végigjártam az utat, szakemberek segítségével sikerült is lefogynom, bár még van pár kiló rajtam, épp ezeknek a felszámolásán vagyok.:)

2014. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam, nekem is alulműködik a pajzsmirigyem és inzulinrezisztenciám is van, ezek külön és együtt is okozták a makacs súlytöbbletet és még ezer tünetet. Hozzáértő emdokrinológus és erre specializálódott dietetikus segítségével fogyok és sokkal jobban érzem magam. Sajnos, nagyon gyakori mindkét betegség.
2014. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!