Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki tena betétet használt...

Aki tena betétet használt szülés után, melyik típust és mennyit kb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Extrát vettem, de nekem nem jött be. Kényelmetlen volt nagyon. Nem is vettem még egy csomaggal. Aztán kipróbáltam a chicco mammy betétet, és az bevált. Legközelebb tuti azt veszek. Vettem tena rögzítő bugyit, azt viszont nagyon szerettem. Kényelmes és minden szennyeződés kijött belőle, ha a betét véletlenül elmászott.
2014. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Chiccot használtam én is. 2-3 óránként cseréltem az első napokban.
2014. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tena Comfort Miniből vettem 1 csomaggal (28 db-os). Mindenki azt mondta, hogy az sok, nem fog annyi kelleni. Végül talán 2-3 db maradt csak belőle. A kórházban végig azt használtam és még itthon is 2-3 napig. Nekem bejött. Erősen véreztem, de sosem történt vele "baleset".
2014. jún. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 csomagot hasznaltam el.
2014. jún. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az Extrát vettem, egy csomaggal elég is volt (10db van asszem benne), utána az Always éjszakai betétje elég volt (lila-fekete csomagos). Nekem jó volt a Tena, soha nem kellett félnem hogy átázok.
2014. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tena mini comfort 3n-4napig aztan elég volt a sima eü is libress natural.2duo ment el belöle
2014. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is a tena comfort minit keresem, és veszek :) meg egy csomag eggyel gyengébbet, ha sok lesz majd odaadom valakinek :) always éjszakai meg van azt hiszem 16 darabos, mielőtt teherbe estem vettem :) köszi nektek.
2014. jún. 17. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!